Dokonalá žiadosť o ruku? Jednotný manuál neexistuje!

Dokonalá žiadosť o ruku? Jednotný manuál neexistuje!

- Kategória: Láska & vzťahy
356
Komentáre vypnuté na Dokonalá žiadosť o ruku? Jednotný manuál neexistuje!
Dokonalá žiadosť o ruku? Jednotný manuál neexistuje!Dokonalá žiadosť o ruku? Jednotný manuál neexistuje!

Milujete svoju partnerku a chceli by ste svoju lásku spečatiť svadbou? Rozmýšľate nad tým, že ju požiadate o ruku a lámete si hlavu nad tým, akým spôsobom to urobíte? Už mesiace vyberáte zásnubné prstene  a záleží vám na tom, aby bola vaša žiadosť o ruku proste dokonalá? Potom sú nasledujúce riadky aj pre vás!

Každá žena je iná, spoznajte tú svoju

Každá žena je iná, kým niekto je romantická duša, veľmi ju baví ezoterika a vždy jej vykúzlite úsmev na tvári aroma sviečkami či novou sadou tarotových kariet, inú bavia adrenalínové športy a každú sobotu skáče kyvadlový zoskok a miluje rýchlu jazdu motorkou. Ďalšia je praktická a najviac by ju potešila taká robotická kosačka či kuchynský robot.

Tak aká je vaše žena? Napísali sme tri tipy na žiadosť o ruku podľa povahy ženy. Dúfame, že vám pomôžu.

Večná romantička

Ak je vaša žena klasický prípad večnej romantičky, máte to vlastne celkom jednoduché. Ocení klišé, originálnosť nevyžaduje, hlavne nech je to dojemné a pompézne. Takže môžete kľudne siahnuť po najväčšej klasike typu večere v nádhernej reštaurácii bohato zdobenej kvetmi, kde jej namiesto dezertu prinesú prstienkovú krabičku a vy za vyhrávania dvoch huslistov, ktorí sa tam znenazdajky objavia,  pred ňu pokľaknete so slovami „vezmeš si ma?

Wild girl

Ak je vaša milovaná skôr divokejší typ o romantickú klasiku pravdepodobne nestojí a je dosť možné, že by vás celkom úprimne vysmiala. Vymyslite niečo adrenalínové, niečo divoké. Choďte si spolu skočiť bunjee jumping a po skoku keď ju celú vyadrenalínovanú vytiahnu na skákaciu plošinu, počkajte ju s veľkým napísom „vezmeš si ma?“. Alebo ju vezmite na rýchlu jazdu motorkou v ktorej cieli ju bude čakať obrovský transparent s otázkou, či sa stane vašou ženou.

Pani praktická

Chcete si vziať ženu, ktorá je vyslovene praktická? Nepotrpí si na žiadne drahoty, je skromná a vlastne sa v takých „vystrojených“ chvíľach ani necíti najlepšie? Potom urobíte najlepšie ak s ňou pôjdete na príjemnú prechádzku na vaše obľúbené miesto a v pokoji a bez ovácií ju počas prechádzky požiadate o ruku. Myslím, že s takouto žiadosťou o roku, jednoduchou, ale milou a láskavou, zaručene bude spokojná.