Hľadáte si atraktívne bývanie v našom hlavnom meste?

Hľadáte si atraktívne bývanie v našom hlavnom meste?

- Kategória: Domácnosť a internet
2200
Komentáre vypnuté na Hľadáte si atraktívne bývanie v našom hlavnom meste?

Nájsť si moderné bývanie v atraktívnej a pokojnej lokalite neďaleko hlavného mesta je správnou cestou k spokojnému životu. Ide predovšetkým o dôležité požiadavky, ktoré si pri výbere vášho vysnívaného bytu budete všímať ako prvoradé. Bývať v peknej a bezpečnej lokalite je podstatné najmä pre mladé rodiny s deťmi, ktorým záleží na svojich ratolestiach a chcú im poskytnúť len to najlepšie.

Novostavby Ružinov sa nachádzajú len niekoľko minút od Bratislavy, takže cesta autom či autobusom vám zaberie len okolo 10 minút. Dochádzanie za prácou či školou nebude teda už žiadny problém pre vás a ani pre ostatných členov rodiny. Pokiaľ ste zástancom zelene a prírody, ste na správnom mieste! Ružinov a Jégého alej je najkrajšia a najtichšia časť v okolí nášho hlavného mesta Bratislava, takže okrem pokojných večerných prechádzok okolo Štrkoveckého jazera, ktoré milujú najmä mamičky s deťmi, si tu prídu na svoje i športovo založení ľudia. V okolí sa nachádza zrekonštruovaný Zimný štadión, krytá plaváreň Pasienky, basketbalová hala či Národné tenisové centrum. Dostatok prírody, kultúrneho i športového vyžitia je v tejto lokalite samozrejmosťou!

03

Byty na predaj Bratislava sa stávajú čoraz viac vyhľadávanejšími, keďže mnoho ľudí si začína uvedomovať, že sa oplatí nájsť všetko na jednom mieste. Obchody, reštaurácie, školy, škôlky, nemocnica a výborné dopravné spojenie sú skvelé dôvody, prečo si vybrať práve mestskú  časť Ružinov. Novostavby sú veľmi útulné, moderné a splnia očakávania i náročnejších klientov. Sú vhodné pre jednotlivcov, rodiny s deťmi a pre všetkých tých, ktorí chcú začať žiť v Bratislave. Jednoduchá a zároveň štýlová architektúra jednotlivých bytov vás očarí už na prvý pohľad.

01

FINEP SK je známa developerská spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už od roku 1995. Cieľom spoločnosti je poskytnúť kvalitné, moderné, útulné a štýlové bývanie za priaznivú cenu. Ak ste sa ešte stále nerozhodli, ktorá lokalita bude pre vás najvhodnejšia, ste na správnom mieste!

Obrázok: finep.sk