Nebojte sa stretnutia z online zoznamky

Nebojte sa stretnutia z online zoznamky

- Kategória: Láska & vzťahy, Zaujímavosti
2175
Komentáre vypnuté na Nebojte sa stretnutia z online zoznamky

Internet, prostredie s nekonečnými možnosťami. Miesto, kde sa môžete zabávať, vzdelávať, prezentovať, tvoriť či zoznámiť sa s novými ľuďmi. Každý človek je iný, našťastie. Pretože keby boli všetci rovnakí, bola by to jedna veľká nuda. Aj preto extrovertom ide zoznamovanie sa lepšie ako introvertom. To však neznamená, že menej otvorení ľudia by sa nemali zoznamovať. Riešením ich hanblivosti a strachu zo sociálneho kontaktu s cudzími ľuďmi môže byť aj online zoznamka.

Aké sú výhody online zoznamky

Hlavnou výhodou internetovej zoznamky je, že ste v pohodlí svojho domova. Nikto a nič vás nevyrušuje. Nemusíte si dať dva deci vína na guráž, aby ste sa prihovorili tomu rozkošnému chalanovi, ktorý sa vám tak páči. Nevyrušujú vás ani jeho kamaráti a nemusíte sa báť, že kým sa k nemu odvážite prísť, odíde. Na čete máte dostatok času napísať a sformulovať svoje myšlienky do niečoho zmysluplného. A aj keď človek, s ktorým si píšete, odíde, máte veľkú šancu, že sa vráti. Navyše na neho máte kontakt bez toho, aby ste si ho museli pýtať.

Zoznamky sa nemusíte báť

Zoznamka v online prostredí nepredstavuje žiadnu väčšiu hrozbu ako zoznámenie sa osobne. Navyše máte veľkú výhodu, že keď vám napíše niekto, kto vám nie je sympatický, nemusíte hľadať rôzne výhovorky o tom, že v piatok večer o jedenástej musíte ísť okamžite na pohreb. Jednoducho zatvoríte okno so správou a je po probléme. Veľkou výhodou je, že si môžete vyfiltrovať ľudí, s ktorými máte niečo spoločné – záľuby, mesto, vek.

Nebojte sa stretnutia

Našli ste niekoho, kto vám je sympatický a píšete si s ním dlhšie ako dve hodiny? Nebojte sa osobného stretnutia. Vyberte si miesto, kde sa budete cítiť príjemne, veď hádam ste narazili na gentlemana, ktorý vám vyhovie. Oblečte si pekné dámske oblečenie, prichystajte si milý úsmev a stretnite sa s človek, ktorý vás dokázal zaujať v internetovom svete.

 

FOTO:  ©Monkey Business / Dollar Photo Club