Vyrobte si aj vy kvalitné a poctivé domáce potraviny

Vyrobte si aj vy kvalitné a poctivé domáce potraviny

- Kategória: Domácnosť a internet
1875
Komentáre vypnuté na Vyrobte si aj vy kvalitné a poctivé domáce potraviny

Aj vy máte radšej jedlá, ktoré si pripravíte priamo v pohodlí vášho domova? Žiadne umelé prísady, škodlivé chemické látky či zahusťovadlá, ktoré sú súčasťou väčšiny potravín, ktoré si kúpime bežne v obchode. Našťastie, dnes už nájdete na trhu kuchynské pomôcky, ktoré vám pomôžu pri výrobe domácej šunky, mletého mäsa či čerstvého jogurtu. Vďaka ním budete mať istotu, že produkty, ktoré si vyrobíte priamo doma sú skutočne zdravé a obsahujú všetky dôležité látky, ktoré náš organizmus bezpodmienečne potrebuje.

Okrem toho sú neodmysliteľnou súčasťou každej domácnosti i poriadne nože, ktoré vám uľahčia krájanie zeleniny, mäsa či pečiva. Tie kvalitné by mali mať rukoväť, ktorá je pre vás pohodlná, no zároveň musí byť aj pevná. Ostrosť noža je tiež veľmi podstatná, v opačnom prípade by ste sa mohli ľahko pozerať alebo prísť k nepríjemnému úrazu.

mlyncek

Mlynček na mäso vám uľahčí prácu pri príprave mletého mäsa

Ak si pravidelne pripravujete jedlá z mletého mäsa, určite si aj vy potrpíte na kvalitnom mlynčeku na mäso, ktorý vám pomôže pri príprave vášho obľúbeného mäsitého jedla. Uznajte sami, že kúpiť si pomleté mäso už priamo v obchode nie je žiadna sláva a lepšie je pomlieť si ho priamo doma. Okrem toho, že vám mlynček pomelie mäso, je vhodný i na prípravu strúhanky, pomletie zeleniny, orechov či syrov. Mlynček na mäso Handy od spoločnosti Tescoma je teda skvelým pomocníkom v každej domácnosti, ktorý vám uľahčí prácu a prípravu vašich obľúbených bolonských omáčok na cestoviny, fašírok či múčnikov. Je vyrobený z odolných plastov, pričom obsahuje i krájací nôž z nehrdzavejúcej ocele.

Mnoho ľudí si potrpí na kvalitnú a poctivú šunku, ktorá obsahuje 100% mäsa, žiadne umelé prísady či chemické látky. Samozrejme, že aj takéto šunky si môžete uvariť priamo doma, takže jediné čo budete potrebovať je kvalitný šunkovar. Ten obsahuje vysoký valec, do ktorého uložíte mäso, ale aj potrebný uzáver či teplomer, ktorý vám pomôže sledovať teplotu počas dusenia šunky. Vychutnajte si aj vy poriadne mäsovú šunku, ktorú v obchode len tak ľahko nenájdete.

Obrázok: eshop.tescoma.sk