Prezúvate do letných pneumatík? Dajte si záležať!

Prezúvate do letných pneumatík? Dajte si záležať!

- Kategória: Domácnosť a internet
1594
Komentáre vypnuté na Prezúvate do letných pneumatík? Dajte si záležať!

Každému vodičovi je jasné, že zima predstavuje pre automobil najnáročnejšie obdobie. Auto, a to predovšetkým pneumatiky, sú vystavené nepriaznivým podmienkam, ktoré dokážu dať poriadne zabrať. Príprava auta na leto je preto veľmi dôležitá a mali by ste si dať na nej poriadne záležať. Máme pre vás však skvelé riešenie, ktoré vám pomôže pripraviť vaše auto na vytúženú letnú sezónu.

Spoločnosť Sebring – pneumatiky do každého počasia

Sebring je špičková spoločnosť, ktorá navrhuje prvotriedne pneumatiky určené na športovú jazdu, ale i bežné mestské či mimo mestské „výjazdy“. Vďaka vlastnostiam, ktoré poskytujú pneumatiky Sebring, patria medzi najpopulárnejšie a najobľúbenejšie na trhu! Ponúkajú mimoriadne vlastnosti, ktoré vás určite milo potešia. Sú stabilné, takže zaručujú stabilitu i v zákrutách či flexibilitu počas celého roka! Okrem toho vás milo potešia prijateľné ceny, široký sortiment tovaru a predovšetkým nenahraditeľná kvalita! Medzi najznámejšie pneumatiky patria Sebring Formula Road+ 301, ktoré poskytujú najmä vysokú bezpečnosť na cestách, vysokú životnosť i prvotriedne jazdné vlastnosti. Sebring Formula Sporty+ 401 sú pneumatiky, ktoré perfektne odvádzajú vodu, podporujú smerovú stabilitu a zabezpečujú nevybočenie z danej trasy, vďaka smerovému dezénu. Medzi ďalšie známe typy pneumatík, ktoré ponúka spoločnosť Sebring, patria pneumatiky Sebring Formula 4×4 Road+ 701 a Sebring Formula Van+ 101, ktoré sú vhodné do akéhokoľvek počasia, sú flexibilné a stabilné počas brzdenia v zákrutách.

Ďalšou novinkou zo sveta pneumatík sú letné pneumatiky Vredestein Sportrac 5 -víťaz testu ADAC. Výrobcom je holandská spoločnosť Vredestein, ktorá ponúka pneumatiky pre športové, ale i osobné vozidlá, bicykle aj motocykle. Pohodlná manipulácia, excelentné vlastnosti pneumatík a prijateľné ceny sú prednosti, ktorým sa nedá odolať!

Pneuservis Pneumatiky.sk poskytuje nielen široký sortiment tovaru, prijateľné ceny pneumatík a súčiastok pre váš automobil, ale i odborné poradenstvo, opravy hliníkových diskov, uskladnenie pneumatík, 3D geometriu a množstvo služieb, ktoré ocení nejeden vodič! Dajte prednosť kvalite a pri výbere letných pneumatík si nechajte poradiť od skúsených odborníkov.

 

 

FOTO:  © Kurhan / Dollar Photo Club