Výhody PZP online. Ako si vybrať správnu ponuku?

Výhody PZP online. Ako si vybrať správnu ponuku?

- Kategória: Domácnosť a internet
736
Komentáre vypnuté na Výhody PZP online. Ako si vybrať správnu ponuku?

Online výber a porovnanie PZP je z hľadiska šetrenia financií najvýhodnejšie. Postačí EČV a základné údaje o vozidle, vďaka ktorým aplikácia spracuje zoznam viacerých ponúk spolu s dodatočnými výhodami. Výber tej správnej ponuky potom závisí na preferenciách majiteľa vozidla. Ako si čo najlepšie vybrať?

Najlacnejšie PZP

Najskôr je vhodné si ujasniť, či hľadáme najlacnejšie PZP dostupné na trhu, alebo také, ktoré poskytuje dostatočné krytie v prípade škodovej udalosti a prípadne iné výhody. Najlacnejšie PZP nás môže v konečnom dôsledku stáť viac, ako výber drahšej ponuky PZP. Ak spôsobíme škodovú udalosť, lacné povinné zmluvné poistenie často nepokryje plnú sumu za spôsobené škody a zvyšok doplatíme zo svojho.

Najvýhodnejšia ponuka

Pre výber najvýhodnejšej ponuky PZP na trhu je potrebné porovnanie PZP online. Online kalkulačka pre porovnanie PZP filtruje ponuky viacerých poisťovní a na základe údajov o vozidle vyberie najvýhodnejšie ponuky, šité na mieru pre daného majiteľa vozidla.

Kalkulačka vie zohľadniť rizikovosť na základe geografickej oblasti, v ktorej sa vozidlo najčastejšie pohybuje či veku a skúseností vodiča. Takto je možné získať naozaj výhodnú ponuku šitú na mieru bez zbytočných doplnkov či pripoistení.

Bonusy a zľavy za uzatvorenie online

Medzi kľúčové výhody poistenia PZP online patrí jednoznačne jednoduchosť a rýchlosť vybavenia všetkých potrebných dokumentov bez potreby návštevy pobočky poisťovne. Zmluvu môžeme získať v priebehu pár minút, pričom potrebné dokumenty budú doručené do emailovej schránky.

Uzatvorenie PZP online šetrí nielen čas, ale aj financie. Aplikácia poskytuje možnosť uplatniť si bonus za uzatvorenie online, bonus za bezškodový priebeh či získať dodatočné asistenčné služby zdarma.

Či už sa majiteľ vozidla rozhodne pre lacnejší variant PZP, alebo staví na kvalitnejšiu ponuku, porovnanie ponúk online je zárukou, že získa najlacnejšie PZP na trhu.