Ako prenášať bicykel autom?

Ako prenášať bicykel autom?

- Kategória: Zdravie & životný štýl
4879
Komentáre vypnuté na Ako prenášať bicykel autom?

Cyklistická sezóna sa začala a milovníci cyklistiky už zaiste rozmýšľajú, kam sa so svojim bicyklom vybrať. Niektoré cyklistické trasy sú však veľmi vzdialené a samotné bicyklovanie k miestu určenia nepripadá do úvahy. Určite ste rozmýšľali nad možnosťou prenosu bicyklov pomocou vášho auta. Dá sa to? Samozrejme – a riešenie je veľmi jednoduché a prozaické!

Odpoveďou na vašu otázku sú nosiče na bicykle. Ak ste o nich ešte nepočuli, rozhodne čítajte ďalej! Nosič bicyklov je jednoduchý, no veľmi efektívny mechanizmus, ktorý sa pripevní na ťažné zariadenie vášho vozidla. Na tento nosič potom pripevníte svoj bicykel. Výrobcovia všeobecne ponúkajú pripevnenie dvoch bicyklov, možné je však zakúpiť aj nosiče určené pre viac vozidiel. Naraz teda môžete za pomoci vášho auta s nosičom preniesť bicykle celej rodiny!

Nosiče bicyklov na ťažné zariadenia áut sú vyrábané z kvalitných a odolných materiálov. Suroviny použité pri ich výrobe sú ľahké, no napriek tomu stabilné, pevné a trvácne. To zaručuje dokonalé pripnutie bicykla bez strachu o jeho stratu počas cesty. Montáž a demontáž je aj vďaka týmto materiálom veľmi jednoduchá a nenáročná a zvládne ju naozaj každý. Rýchla manipulácia so zariadením je výhodou, ktorú rozhodne oceníte. Preneste svoje bicykle na ľubovoľné miesto efektívne a bez zbytočných starostí!

Trh ponúka naozaj široké portfólio vysokokvalitných nosičov bicyklov za prijateľné ceny. Flexibilitu ocení každý, a to najmä vďaka možnosti výberu zariadenia presne podľa individuálnych konkrétnych požiadaviek záujemcu. Vykročte do cyklistickej sezóny s novým pomocníkom a objavte trasy, o ktorých ste doteraz ani len netušili! Nosiče bicyklov vám otvárajú dvere do sveta cykloturistiky.
Autorské právo: wavebreakmediamicro / 123RF Reklamní fotografie