Ako si vybrať saunu, vírivku či wellness?

Ako si vybrať saunu, vírivku či wellness?

- Kategória: Zdravie & životný štýl
3238
Komentáre vypnuté na Ako si vybrať saunu, vírivku či wellness?

Leto je pre všetkých z nás obdobím, kedy si môžeme konečne naplno oddýchnuť, zrelaxovať sa, nabrať novú energiu a potrebnú silu. Je to obdobie dovoleniek, výletov, poznávacích zájazdov a samozrejme relaxu s rodinou. No keď toto dlho očakávané leto skončí, my sa musíme vrátiť späť do „starých koľají“ a na oddych nám už toľko času neostane. Opäť nás čaká množstvo starostí, problémov, práce, stresu i stereotypu. No čo tak si vytvoriť svoje vlastné wellness priamo u vás doma?

Na internete nájdete množstvo firiem, ktoré ponúkajú wellness produkty ako sú sauny, vírivky či bazény, no podľa čoho viete, či vám budú naozaj vyhovovať? Podľa obrázkov je veľmi ťažké zistiť, či bude vírivka kvalitná alebo či sa vám bazén bude na záhradu naozaj hodiť.

sauna2Spoločnosť Aquamarine Spa sa rozhodla zmeniť svoj spôsob predaja a komunikáciu s možnými zákazníkmi. Produkty, ktoré táto spoločnosť ponúka si môžete osobne vyskúšať v  showroom, ktorá sa nachádza v Bratislave – Ružinov a zistiť, čo znamená najvyššia kvalita. Samozrejme, že je to bezplatné a po prehliadke týchto produktov môžete zamieriť priamo do zóny privátneho wellness. Tu máte možnosť vyskúšať si luxusnú vírivku Cameo z najvyššieho radu víriviek Sundnce Spac, ktoré sa vyrábajú v Kalifornii. Medzi ďalšiu precíznu saunu patrí i sauna Smart, ktorú vyrába prestížna nemecká spoločnosť Klafs.  Výhodou tejto vírivky je najmä to, že okrem dokonalého komfortu ponúka aj niekoľko možností saunovania, čo určite mnohí z vás ocenia. Tieto základné aj designové sauny Klafs sú momentálne medzi zákazníkmi veľmi obľúbené, no niet sa čomu čudovať.

Počas návštevy showroomu nepotrebujete samozrejme nič iné, len plavky. Uteráky, župany, papuče či občerstvenie so šampanským vám budú počas návštevy k dispozícií. Príďte si aj vy vyskúšať tieto špičkové produkty za skvelé ceny, ktoré ponúka spoločnosť Aquamarine Spa a objavte kúzlo vlastného wellness!