Urobte jej radosť!

Urobte jej radosť!

- Kategória: Zdravie & životný štýl
1760
Komentáre vypnuté na Urobte jej radosť!

Jeden z vtipov o Chuchkovi Norrisovi hovorí, že vynašiel celú stupnicu farieb okrem ružovej. Lebo tú vraj vynašiel Tom Cruise. Našťastie je to skutočne iba vtip, nakoľko som presvedčený, že tú obrovskú stupnicu farieb vymysleli práve ženy. Veď my muži si často ani nevieme predstaviť, čo sú to tie staroružové, okrové a iné farby.

Dámska peňaženka má štýl a je nápaditá

U žien by ste ťažko hľadali peňaženku, ktorá nenesie v sebe určitý zmysel, šarm, vnímanie estetiky ako čistej praktickosti. Preto ženy zvolia peňaženku, ktorá je zväčša farebná, alebo v prípade, že zvolia klasickú farbu, túto farbu niečo doplní. Detail, ozdôbka, ktorá vnáša do peňaženky ženy určitú osobitosť, ktorá je majiteľke vlastná. Ak chcete teda vašej polovičke urobiť radosť, zistite najskôr jej  štýl, farby, či aké doplnky rada nosí. Tomu podriaďte aj výber farebnej dámskej peňaženky.

1-dsc-0001

Veľkosť

Ženské peňaženky sú zväčša väčšie a praktickejšie ako peňaženky muža. Ostatne sú súčasťou dámskej kabelky rovnako, ako mnoho ďalších vecí, z ktorých muž nedokáže polovicu ani identifikovať. Dámy sú proste na úrovni. Veď si len porovnajte ten pôvabný štýl so štýlom zastrčenej peňaženky v zadnom vrecku muža. Ak jej chcete urobiť radosť, nič nepokazíte aj väčšou peňaženkou. Ženy už na všetky tie priehradky využitie nájdu.

Kvalita

Mohlo by sa naivne zdať, že ženám na kvalite až tak nezáleží, že farba hrá rozhodujúcu rolu. Táto veta je iba polovičnou pravdou, kým u dospievajúcich žien je zväčša  kvalita na druhej koľaji, voľba skutočnej dámy je aj voľba kvality doplnená estetickosťou. Medzi najtrvácnejšie materiály patrí práve koža, preto ak žene chcete urobiť radosť, voľte kvalitné dámske kožené peňaženky.

Zásah do čierneho

Neviete si rady? Voľba elektronického obchodu nesie zo sebou aj radu výhod, ktoré môžete využiť. Najmä si môžete vyberať dlho, z priložených obrázkov dokážete dedukovať, koľko vreciek peňaženka má, ako vyzerá. A najmä, pokiaľ sa rozhodnete, máte možnosť v prípade, že by sa obdarovanej nepáčila, tovar vymeniť. Tento benefit nie je súčasťou kamennej predajne, kde síce môžete vybrať skutočne zmyslami, ale v prípade zlej voľby ste odkázaný na vôľu obchodu, či vám tovar vymenia. Veľká ponuka je doména elektronického obchodu panskaelegancia.sk, kde napriek názvu nájdete množstvo dámskych peňaženiek. Prajeme veľa radosti s výberom!