Ako si vybrať ten správny oblek na svoju svadbu

Ako si vybrať ten správny oblek na svoju svadbu

- Kategória: Krása
1864
Komentáre vypnuté na Ako si vybrať ten správny oblek na svoju svadbu

Keď sa ponoríte do plánovania a príprav svadby, pravdepodobne začnete s veľkými položkami ako je miesto, jedlo, fotograf atď., ale jedna položka, býva často ponechaná až na poslednú chvíľu a to váš svadobný oblek.

Povedzme si to rovno, keď ide o svadbu, skoro všetko je hlavne o neveste. Čo teda ostáva pre ženícha? Stručne povedané nie veľa, pokiaľ si nevyberie oblek rozumne tak, aby v ňom aj on vyzeral perfektne elegantne a trochu to dorovnal.

Pre niekoho, je možno cesta oblek si požičať alebo vytiahnuť nejaký starší zo skrine, avšak predtým si rozmyslite, či chcete vyzerať, akoby ste vo firme vysvetľovali prezentáciu v PowerPointe, alebo skutočne ako ženích na svadbe. Aj keď nie ste princ William, vaša svadba je veľký a jedinečný deň v živote.

Zatiaľ, čo predajcovia v bežnom obchode s oblekmi v miestnom nákupnom stredisku, môžu predávať „prispôsobené“ obleky, nenechajte sa zmiasť. To zvyčajne znamená, len zúžené alebo štíhle (slim) obleky, ktoré niekomu môžu sedieť, no skutočne nie sú vyrobené špeciálne pre tvar tela jednotlivca.

Rozhodne sa odlíšte od bežného konfekčného obleku a siahnite po jedinečnosti a originalite. Ak nezvažujete smoking, tak vašou najlepšou voľbou by mal byť oblek šitý na mieru. Oblek šitý na mieru je jediný spôsob ako prispôsobiť oblek dokonale svojmu telu.

Chcete aby vás ako ženícha ľudia videli v obleku, ktorý vám dokonalé sedí, pretože aj keď je oblek len trochu nepríjemný a nepohodlný, môže to byť veľmi nápadne a rušivé ako osobne tak aj na fotografiách.

Výhoda výberu svadobného obleku na mieru je, že si môže vybrať z mnohých druhov materiálov, farieb a samozrejme, dostanete profesionálne poradenstvo a tak sa nemusíte báť, že niečo pokazíte.

Pri výbere salónu, je dobré si spraviť prieskum, kvôli lokalite, referenciám a prístupu k zákazníkovi. Priemerný salón, vám vykoná potrebné merania a klasifikuje vaše telo všeobecným spôsobom. Avšak skvelý salón, vás bude počúvať, poskytne vám smer, profesionálny názor a navrhne čo najvhodnejší oblek k vašej spokojnosti.

Ako náhle sa rozhodnete pre oblek šitý na mieru, v pohodlí salóna Suits by Ďurka s vami v súkromí prekonzultujú vaše požiadavky a možnosti, pri výbere vášho jedinečného a nezameniteľného obleku.

Pri výbere obleku šitého na mieru, je samozrejme veľké kritérium cena,  no treba si ujasniť, že si nekupujete len priemerný bežný oblek, ale investujete do kvality, jedinečnosti a služby. Navyše, svadobný oblek šitý na mieru nemusí byť len jednorazová záležitosť. Po zmene doplnkov ho môžete nosiť a využívať aj neskôr.

Oblek šitý na mieru nemusí byť tak drahý, ako by ste si mohli myslieť. Väčšina dobrých salónov ponuka svoje služby tak, aby vyhovovali každému rozpočtu.

Kvalitný salón Suits by Ďurka v Bratislave na adrese Ševčenkova 34, ponúka kvalitné pánske obleky šité na mieru už od 349 €

Po rokoch, si z vašej svadby pravdepodobne nebudete pamätať detaily o jedle alebo hudbe, no budete si pamätať, čo ste mali oblečené a to vám budú najviac pripomínať aj vaše svadobné fotografie. Svadobný oblek nemusí byť extrémne drahý, no na tento špeciálny deň by ste na sebe nemali šetriť. Koniec koncov vytvárate si celoživotné spomienky tak prečo nevyzerať jedinečne.

 

 

  • Zdroje: modernwedding.com.au/why-grooms-need-a-tailored-wedding-suit/
  • mywedding.com/wedding-ideas/grooms-attire/everything-he-needs-to-know-about-finding-the-right-wedding-suit/
  • onefabday.com/choosing-grooms-suit/
  • menstylefashion.com/mens-suits-for-weddings-how-to-choose-look-stylish-and-stand-out/
  • gq-magazine.co.uk/gallery/gq-style-news-gieves-hawkes-interview-how-to-wear-a-wedding-suit
  • kreutz.blog.sme.sk/c/354881/Svadobny-oblek-nielen-na-svadbu.html
  • Obrázky: https://pixabay.com/en/