Čaká vás zväčšenie pŕs? Takéto silikónové implantáty sú pre vás vhodné

Čaká vás zväčšenie pŕs? Takéto silikónové implantáty sú pre vás vhodné

- Kategória: Zdravie & životný štýl
1496
Komentáre vypnuté na Čaká vás zväčšenie pŕs? Takéto silikónové implantáty sú pre vás vhodné

Ak túžite po zväčšení pŕs, určite vás zaujíma aj otázka, ako spoznáte, ktoré silikónové implantáty sú pre vás tými pravými. Na trhu je ich predsa veľa. V čom sa teda odlišujú a ako si vybrať tie správne?

Určite máte aj vy sama nejakú predstavu o veľkosti i tvare svojich nových pŕs. Všetko ale vždy dôkladne preberte s plastickým chirurgom počas konzultácie a takisto sa nebojte obísť niekoľko takýchto kliník. Ukážu vám jednotlivé tvary a typy silikónových implantátov, pričom si ich vyskúšate umiestniť do špeciálnej skúšobnej podprsenky. Lekár takisto rozhodne o tom, či sa implantát umiestni pod sval alebo žľazu.

Silikónové implantáty a správny tvar

Existujú dva základne tvary prsných implantátov – guľatý a anatomický implantát, ktorý má tvar kvapky. Výhodou anatomických prsných implantátov je, že sú prirodzenejšie a podobajú sa prírodným prsiam. Zmena tvaru v tomto prípade však nie je taká razantná. V prípade guľatých prsných implantátov je výhodou výraznejšie zväčšenie a zmena tvaru. Čo sa týka nevýhod, tak nie sú vhodným riešením pre ženy s drobným hrudníkom a vzhľadovo sú menej prirodzené.

Veľkosť a profil implantátov

Takmer všetky typy implantátov sú vyrábané v tzv. nízkom, strednom a vysokom profile. Pod profilom sa myslí vzdialenosť medzi vrchnou stenou implantátu a hrudníkom. Ak má žena drobnejší hrudník, budú na nej silikónové implantáty s väčším profilom pôsobiť mohutnejšie. Práve možnosť voľby profilu umožňuje dosiahnuť dokonalý výsledok.

Veľkosť prsných implantátov sa uvádza v mililitroch a jej voľba je dôležitou súčasťou konzultácie s plastickým chirurgom pri plánovaní operácie. Keďže existuje veľké množstvo možností, je dôležité venovať výberu dostatok času. Len tak sa dočkáte výsledku, ktorý presne zodpovedá vašim predstavám.

Zdroj: Bigstockphoto.com