Charnwood až 10 rokov záruky

Charnwood až 10 rokov záruky

- Kategória: Domácnosť a internet
1029
Komentáre vypnuté na Charnwood až 10 rokov záruky

Rozhodli ste sa, že vašu domácnosť budete počas zimy vykurovať pomocou krbových kachlí? Musíme uznať, že ste si vybrali dobre. Hoci výborným vykurovacím zariadením je aj klasický krb, krbové kachle sú predsa v niečom odlišné. Okrem palivového dreva v nich môžete spaľovať aj brikety alebo uhlie, pričom s nimi dokážete vykúriť priestor, ktorý potrebujete. Obrovskou výhodou týchto kachlí sú aj platne na vrchnej strane, ktoré slúžia nielen na ohrev, ale aj na varenie. Tento typ vykurovacieho zariadenia je najlepšou voľbou pre chalupy, ktoré chcete nielen vyhriať, ale aj esteticky zladiť. Tieto kachle netreba nijako vystavať, stačí ich položiť na zvolené miesto a napojiť na komínový systém. Ľahké spojazdnenie je dôvodom, prečo sa pre ne rozhoduje čoraz viac ľudí.

Ak máte radi vyhriaty priestor a v žiadnom prípade sa vám po príchode domov alebo na chalupu nechce čakať kým sa vzduch zohreje, krbové kachle splnia presne vaše očakávania. Ich veľkou výhodou je totiž plechová konštrukcia, vďaka ktorej sa ihneď rozohrejú a vy budete mať pocit, ako by ste v dome kúrili už niekoľko hodín. Mnoho ľudí si pri slove kachle predstaví zastaraný vykurovací systém, ktorý využívajú skôr staršie generácie. V dnešnej dobe sú však k dispozícii moderné prevedenia, ktoré vás z tohto omylu vyvedú. Dokonale totiž zapasujú do moderných domácností, kde nimi môžete nielen vykurovať, ale aj temperovať. Najnovšie výrobky ponúkajú široký rozsah tepelného výkonu, preto uspokoja potreby každého človeka.

Chcete krbové kachle no neviete si vybrať?

Ak vás krbové kachle oslovili, mali by ste si pozrieť širokú ponuku, ktorá je na trhu. Výborným riešením sú kachle Charnwood, z ktorých si vyberie naozaj každý. Výnimočné sú nielen materiálom tej najvyššej kvality, no aj novou technológiou meniaceho sa roštu. Ich pohyblivý rošt je najlepším systémom v tejto oblasti na trhu. Využívaný je vo všetkých modeloch tejto značky, pričom je vyvinutý s cieľom čo najefektívnejších podmienok horenia. Rošt môžete jednoducho ovládať pomocou páky na boku kachlí, pričom ho môžete nechať v otvorenej alebo uzatvorenej polohe. Ak  nastavíte mriežku do otvorenej polohy, palivo sa bude spaľovať omnoho rýchlejšie. Naopak, ak zvolíte uzatvorenie, docielite tak najúčinnejší spôsob spaľovania. Úlohou mriežky je tiež zachytávanie popola do popolníka, aby sa dal ľahko vyčistiť. Vďaka novej technológii a 10 ročnej záruke je značka Charnwood tým najlepším riešením vykurovania pomocou krbových kachlí pre váš rodinný dom.