Dajte vyniknúť svojmu zápästiu, stavte na šialené hodinky!

Dajte vyniknúť svojmu zápästiu, stavte na šialené hodinky!

- Kategória: Krása
2044
Komentáre vypnuté na Dajte vyniknúť svojmu zápästiu, stavte na šialené hodinky!

Hodinky dávno neslúžia len ako ukazovateľ času a na to, aby sme stihli všetko načas. Skvelo dotvoria nejeden outfit a práve správne zvolené náramkové hodinky dokážu zaujať na prvý pohľad.

„Hľadáte originálny darček pre dámu? Stavte na „uletené“ hodinky!“

Hodinky (našťastie) nikdy nevyjdú z módy

Náramkové hodinky sa tešia veľkej obľube i v dnešnej dobe moderných technológií. Mobily či tablety dodnes nevytlačili nosenie hodiniek celkom do úzadia a tak sa trh s hodinkami neustále rozrastá. Hodinárske spoločnosti sa priam predbiehajú v tom, ktorá prinesie na trh modely kopírujúce najnovšie technologické, ale aj módne trendy.

axcent3 eliza

Hodinky ako vyjadrenie osobnosti

Je zrejmé, že hodinky sú pre svojho nositeľa akýmsi identifikátorom, vyjadrením povahy, odrazom životného štýlu. Stačí jeden pohľad na zápästie a aspoň sčasti vieme, s kým máme tú česť- milovníci tradícií uprednostnia skôr klasiku, ľudia s moderným duchom volia skôr športovejšie a inovatívnejšie modely s množstvom funkcií.

 

Fashion hodinky darček s puncom originality

Zatiaľ čo pre mužov je podstatná predovšetkým funkčnosť, ženy volia skôr módnosť a štýl. Klasické náramkové hodinky so zlatým či strieborným remienkom sú stará dobrá klasika, avšak prečo nevyskúšať aj čosi iné? Stačí zvoliť model s uleteným náramkom a aj ten najnudnejší outfit je v momente oživený! Pritom nezáleží na veku, osobnosť sa vekom nemení (len zreje) a i staršie dámy bezpochyby ocenia originálny a štýlový doplnok na zápästí.

 

axcent1 elizaNa skok k indiánom

Móda je vec vkusu a rovnako to platí aj vo sfére hodiniek. Výber je skutočne veľký – malé či veľké, s jemným, alebo naopak masívnym remienkom. Pri voľbe náramku sa tiež stierajú akékoľvek limity a klasické kožené či kovové náramky čoraz viac dopĺňajú remienky netradičné s poriadnou dávkou originality.

Jednou z najoriginálnejších značiek v oblastí hodinkových remienkov je bezpochyby švédska Axcent-of-Scandinavia, ktorá by sa dala zaradiť medzi módne značky hodiniek (o čom svedčí aj to, že ich modely sa objavili aj v hollywoodskych filmoch ako X-men či Ja robot). Hodinky sú určené pre každú príležitosť, ich motto ,,Oblečte sa až po hodinkách“ plne vystihuje hlavnú ideu.

Inka Axcent-of-Scandinavia sa s remienkami svojich hodiniek doslova hrá a v ich ponuke nájdete skutočne unikátne viacremienkové náramky, náramky zdobiace zaujímavé prívesky, alebo hoci aj náramky priateľstva (ladené do indiánskeho štýlu).

 

„Dodajte svojmu životu šťavu s edíciou Inka Axcent-of-Scandinavia!“