Detoxikácia tela, posilňovanie imunitného systému a čokoládová bomba

Detoxikácia tela, posilňovanie imunitného systému a čokoládová bomba

- Kategória: Zdravie & životný štýl
1744
Komentáre vypnuté na Detoxikácia tela, posilňovanie imunitného systému a čokoládová bomba

Rozhodli ste sa pre výraznú zmenu. Priveľké množstvo nezdravých vecí a následne zhoršenie zdravotného stavu vás prinútilo nakopnúť sa zdravšie stravovať. Poradíme vám doplnky, ktoré by ste mali mať aj vy doma. Najskôr si prejdeme detoxikáciou, následne si povieme ako si máte posilniť imunitný systém a na záver si dáme tip, kde zoženiete čokoládovú bombu. Poďme však pekne postupne.

Čo si máte vziať, ak si chcete detoxikovať telo?

Výrazné zhoršenie pleti, bolesti žalúdka. Čo teraz robiť, keď začalo svietiť výstražné červené svetlo, ktoré vás upozornilo na nesprávny životný štýl? Prejdite na zdravý životný štýl a začnite užívať vynikajúcu výživnú Chlorellu. Neviete čo to je Chlorella? Chlorella je zelená jednobunková riasa, vďaka ktorej sa váš organizmus detoxikuje. Zbaví sa ťažkých kovov, ktoré robia len problémy. Nečakajte však, že účinky sa dostavia zo dňa na deň. Na dostavenie účinku si budete musieť počkať tri až šesť mesiacov. Neviete kde si ju máte kúpiť? Poradíme vám známu internetovú stránku, na ktorej ju nájdete za príjemnú dostupnú cenu. Je to stránka biome.sk.

Posilnite imunitný systém zdravou Spirulinou

Vášmu imunitnému systému by ste sa mali venovať. S príchodom chladného počasia váš imunitný systém stráca kondíciu. Mali by ste ho podporiť vynikajúcou Spirulinou. Spirulina zlepšuje metabolizmus o viac ako 100%! Kde máte hľadať túto ospevovanú Spirulinu? Jedine na stránke biome.sk kde okrem spomínanej Chlorelly ponúkajú aj Spirulinu. Myslite na kondíciu svojho imunitného systému, objednávajte hneď a teraz.

V neposlednom rade však nezabudnite aj na čokoládovú bombu, ktorá vás nakopne.

Čokoládová bomba, ktorá vás nakopne!

Potrebujete nakopnúť? Potrebujete dodať energiu? V tom prípade siahnite po kvalitnej bio čokoláde zo stránky cafepoint.sk. Okrem vynikajúcich kvalitných káv majú pre vás zdravé bio čokolády, na ktorých si mlsnete v bársktorej hodine. Čokoládová bomba s vysokým podielom pravej čokolády čaká len na vás. Aj vy sa do nej zakusnite, objednávajte si dobroty na stránke cafepoint.sk!

 

FOTO:  © Boyarkina Marina / Dollar Photo Club