Jeseň v záhrade? Nezabúdajte na ochranu pri práci

Jeseň v záhrade? Nezabúdajte na ochranu pri práci

- Kategória: Domácnosť a internet
2005
Komentáre vypnuté na Jeseň v záhrade? Nezabúdajte na ochranu pri práci
Happy construction worker, isolated on white

Leto sa pomaly chýli ku koncu a jeseň je za dverami. Možno Vás spočiatku pochytí štipka melanchólie za horúcimi dňami, avšak toto ročné obdobie so sebou prináša mnohé radosti. Obzvlášť milovníci záhradkárčenia sa na jesenné práce tešia a svoju záhradku pripravujú na zimu.

Babie leto v záhrade

Jeseň je obdobím, ktoré so sebou prináša čoraz viac upršaných a sychravých dní, avšak tých pár pekných dní, kedy sa ukáže slnko, priam láka do záhrady, prípadne ponúka možnosť urobiť posledné práce okolo domu.

Počasie však dokáže byť poriadne nevyspytateľné a v okamihu sa môže zmeniť o stoosemdesiat stupňov. Je potrebné pripraviť sa i na takúto možnosť a pri práci vonku nič nenechať na náhodu. Pri niektorých prácach okolo domu je riziko úrazu či poranenia vyššie, treba preto myslieť aj na bezpečnosť pri práci.

Pracovné odevy a ochranná obuv

Tak ako na pracovisku, kde treba dbať predovšetkým na ochranu zdravia zamestnancov, i pri vykonávaní domácich prác, stavebných úprav domu a jeho okolia je potrebné zvoliť tie správne ochranné pracovné prostriedky (OPP) a doplnky, či už ide o kvalitné bundy, montérky, ochranné rukavice, helmu a okuliare, chrániče sluchu, respirátory či ochranná pracovná obuv.

BORMIS, viac ako OPP

Spoločnosť Bormis pôsobí na trhu dlhý čas a ponúka ochranné pracovné odevy, pracovnú obuv, doplnky, nástroje a príslušenstvo za bezkonkurenčné ceny. Ochranné odevy aj obuv sú z vysokokvalitných materiálov ponúkajúcich svojim nositeľom pohodlné nosenie a funkčnosť.

Svojim klientom vychádzame v ústrety a vyhotovíme OPP presne podľa potreby (vyšitie loga, potlač, farebné prevedenie). Navštívte náš internetový obchod www.bormis.sk a vyberte si z bohatej ponuky to, čo hľadáte. V prípade špeciálnych požiadaviek neváhajte a kontaktujte nás, radi Vám pomôžeme.

„BOZP a BORMIS, tá správna kombinácia“

„Nepodceňujte ochranu zdravia pri práci, mnohonásobne sa Vám to vráti“

 

FOTO:  © Hugo Félix  / Dollar Photo Club