Luxusné hodinky vás nemusia zruinovať! Kde ich zoženiete?

Luxusné hodinky vás nemusia zruinovať! Kde ich zoženiete?

- Kategória: Krása
1663
Komentáre vypnuté na Luxusné hodinky vás nemusia zruinovať! Kde ich zoženiete?

Nenechajte svoje zápästie nudne prázdne a doprajte si nesmrteľný doplnok v podobe hodiniek. Že na ne nie ste zvyknutá a čas vám ukazuje mobil? Na dobré sa zvyká ľahko, najmä ak ide o moderný, značkový kúsok, ktorý vkusne dozdobí celú vašu osobnosť.

Za moderné štýlové hodinky pritom nemusíte utratiť celú svoju výplatu. Páčia sa vám jedinečné dámske hodinky Michael Kors, klasické Armani alebo ste vernou prívrženkyňou značiek Guess či Donna Karan New York? Žiaden problém, na trh prichádzajú neustále nové krásne modely týchto značiek a ak si vyberiete naozaj dobrého predajcu, dostanete kvalitu za príjemné ceny.

Poobzerajte sa po nových hodinkách u internetových predajcov, ktorí sú zárukou spoľahlivosti a dlhoročných skúseností. Už dávno neplatí, že internetový predaj nie je taký spoľahlivý ako predaj v kamennom obchode. Internetoví predajcovia musia spĺňať prísne podmienky kontrolných orgánov. V prípade predajcu iDelux.sk si napríklad kupujete hodinky v originálnych baleniach a so všetkými originálnymi znakmi, pričom cena je veľmi ústretová. Je totiž jasné, že internetový predajca nemá také vysoké prevádzkové náklady, ako má kamenný obchod. To však neznamená, že si hodinky nemôžete najprv vyskúšať. E-shop iDelux ponúka totiž možnosť dať si ich doručiť na pobočku zásielkovej spoločnosti, kde je možné si ich najprv vybaliť, prezrieť a vyskúšať. Platíte až potom. Navyše, zo zákona máte na vrátenie hodiniek 14 dní, u internetového predajcu iDelux až 30 dní, a to bez udania dôvodu! Jednoducho, ak sa vám znepáčia, a pritom ste ich nepoškodili, môžete ich v tomto termíne poslať späť a predajca vám vráti peniaze. V tomto smere ide ešte o výhodnejší spôsob nákupu, než v bežnom obchode, kde hodinky len tak bezdôvodne vrátiť nemôžete.

Navyše predajca ponúka aj predĺženú záruku. Namiesto bežných dvoch rokov, ju predĺžil až na dva a pol roka. Dôkazom spoľahlivosti je množstvo pozitívnych recenzií a tisícky predaných kusov hodiniek rozmanitých značiek. Doručenie hodiniek je pritom rýchle, poväčšine zo dňa na deň. Vyberať si môžete zo stoviek modelov, všetky sú skladom, pripravené na okamžité doručenie. Tak na čo čakáte? Či už sa vám páčia kožené remienky, zlaté či oceľové hodinky, plastové na šport alebo so zirkónmi na slávnostné príležitosti, tu tie pravé nájdete za prijateľnú cenu a v stopercentnej kvalite.