Naučte sa nosiť luxusné šperky vkusne a s citom

Naučte sa nosiť luxusné šperky vkusne a s citom

- Kategória: Krása
1665
Komentáre vypnuté na Naučte sa nosiť luxusné šperky vkusne a s citom

Žena a šperky to k sebe jednoducho patrí. Už od detstva predsa milujeme rôzne detské prstienky, náramky aj náhrdelníky, ktorými sa neúnavne zdobíme, aby sme sa neskôr mohli spokojne vykrúcať pred zrkadlom. A čo, až nahliadneme do maminej šperkovničky plnej ozajstných šperkov. Pri pohľade na jej vzácne briliantové náušnice či iný poklad len túžobne ochkáme a nevieme sa dočkať toho, až vyrastieme a tiež budeme nosiť také skvosty. Vkusne, s citom, presne tak, ako sa patrí.

Ako sa to však naučiť?

 

Investujte do kvalitných šperkov

Každá žena milujúca prstene, náhrdelníky a iné cenné ozdoby by mala vedieť, čo sa k čomu hodí a čo rozhodne spolu nenosiť. A nejde len o kombinovanie šperkov, ale aj doladenie outfitu, farieb odevu, o počet prsteňov na rukách, skrátka hotová veda.

Ak si však zakúpite výnimočné luxusné šperky, do ktorých ste investovali nemálo peňazí, nemusíte sa obávať ich nosenia. Sú vhodné do bazéna, taktiež na výnimočné príležitosti alebo ich pokojne noste aj vo všedné dni. Kvalitné zlato je totiž veľmi odolný kov, ktorý sa len tak nezničí a Vy tak nemusíte neustále sledovať, či Vám náhodou Vaše vzácne svadobné obrúčky nezhrdzavejú, prípadne nezmenia farbu.

 

Dolaďte si zlatý prsteň k outfitu

Pokiaľ ide o to, čo sa k čomu hodí, je dobré vedieť,  že k zlatým šperkom sa obzvlášť hodí čierna, ružová, hnedá, sivá alebo červená farba. Ale pokojne sa zaodejte aj do pastelových odtieňov, najmä v lete v kombinácii s výraznejším zlatým náhrdelníkom budete za hviezdu. Predovšetkým ale nezabúdajte na to, že menej je viac. Nemusíte na seba každý deň „nahádzať“ všetky Vaše klenoty. Je fajn, keď svoje svadobné obrúčky ani neskladáte, ale rozhodne si nenavliekajte prsteň na každý prst. A k tomu tri náramky v žltom aj bielom zlate, zlatý náhrdelník s briliantom a korunujete to výraznými zlatými kruhovými náušnicami. Nie, toto rozhodne neodporúčame!

To, že máte doma krásne šperky predsa ešte neznamená, že ich musíte nosiť vždy všetky naraz. V jednoduchosti je krása, to platí. Nechajte preto vyniknúť stále nejaký iný šperk a Vy zažiarte spolu s ním.