Milujete lyžovanie? S týmito kúskami sa stanete hviezdami svahu!

Milujete lyžovanie? S týmito kúskami sa stanete hviezdami svahu!

- Kategória: Zdravie & životný štýl
499
Komentáre vypnuté na Milujete lyžovanie? S týmito kúskami sa stanete hviezdami svahu!
Milujete lyžovanie? S týmito kúskami sa stanete hviezdami svahu!Milujete lyžovanie? S týmito kúskami sa stanete hviezdami svahu!

Lyžovanie je od nepamäti spojené so štýlom a určitou dávkou elegancie. Ak si aj vy dávate pozor, v čom sa objavíte na svahu, a obľubujete krásne zladené športové kúsky, máme pre vás pár tipov.

Nechcete splynúť s davom? Vďaka Sportalm vás nik neprehliadne

Máte radi esteticky spojené farebné vzory, ľahkosť a exkluzivitu? Stavte v lyžiarskej móde na značku Sportalm, ktorá odráža lesk a slávu Kitzbühel, jedného z najznámejších horských stredísk rakúskych Álp. V oblečení tejto značky budete neprehliadnuteľné, najmä, ak milujete individualizmus. Explózia pastelových odtieňov alebo dominantný neón? Exotické potlače tejto značke tiež nie sú cudzie, detaily podčiarkujú dokonale padnúce ženské strihy. Ak máte vysoké očakávania a patríte medzi náročné zákazníčky, ktoré sa vyžívajú v športovej móde, pri značke Sportalm ide ruka v ruke so zaujímavým dizajnom aj vysoká kvalita. Ak si zakladáte na nevšednom vzhľade a chcete sa na svahu cítiť exkluzívne, nahliadnite do ponuky značky Sportalm, a aj pri športe sa budete cítiť jedinečne.

Luxusná dámska lyžiarska móda? Značka Goldberg je odpoveď

Milujete lyžovanie? S týmito kúskami sa stanete hviezdami svahu!

Luxus, atraktivita a štýl – tieto tri slová charakterizujú značku Goldberg, ktorá je určená najmä moderným a štýlovým dámam. Máte rady šport a módu zároveň? Sledujete horúce novinky a trendy? Goldberg bude pre vás tým pravým orechovým. Rozmenené na drobné, Goldberg sa sústredí na lyžiarske odevy nesúce sa v duchu après-ski. Nenechajte sa však zmiasť, za dokonalým módnym charakterom oblečenia sa skrýva vysoká funkčnosť. Za toto spojenie môžu moderné výrobné technológie. Funkčné, bezpečné, príjemné na nosenie, a na esteticky mimoriadne vysokej úrovni – presne také sú lyžiarske kúsky Goldberg – bundy, nohavice a iné druhy oblečenia z jesenných i zimných kolekcií. Ak si dáte na svojom looku vždy záležať, s Goldberg nikdy nebudete sivou myškou. Premyslené strihy, vzory a motívy posúvajú do popredia silu, šarm a prednosti dámskej postavy napriek tomu, že ide o technicky vydarené oblečenie plné praktických riešení. Spojenie bielej so zlatou, čiernej so zlatou, zvieracie motívy a kombinácia matných a lesklých polí ponúkajú neprehliadnuteľný výsledný dojem.

Stavte na exkluzivitu

Ak máte rady športovo ladené outfity, zbožňujete pohyb a glamour štýl, zoznámte sa s novou ponukou športového oblečenia, ktoré je stelesnením dokonalej športovej elegancie. Napriek tomu, že lyžovanie patrí medzi voľnočasové aktivity, aj vy môžete byť chodiacim dôkazom toho, že žena môže byť v športovom oblečení výraznou a atraktívnou osobnosťou!