Ako vybrať luster do spálne? Krištáľový luster je znova  v hre!

Ako vybrať luster do spálne? Krištáľový luster je znova  v hre!

- Kategória: Domácnosť a internet
866
Komentáre vypnuté na Ako vybrať luster do spálne? Krištáľový luster je znova  v hre!
Ako vybrať luster do spálne? Krištáľový luster je znova  v hre!Ako vybrať luster do spálne? Krištáľový luster je znova  v hre!

Krištáľový luster do spálne už nemusí byť len funkčným prvkom, ale aj dekoráciou, ktorá priestor rozjasní svojím svetlom i vzhľadom.

Okrem postele je ďalším dôležitým kusom nábytku vo vašej spálni práve luster, ktorý izbu určenú predovšetkým na oddych osvetlí nie príliš ostrým svetlom. Základným druhom osvetlenia je spomínaný luster do spálne a k nemu neodmysliteľne patria lampy, ktoré poskytnú intenzívnejšie svetlo potrebné napríklad na čítanie.

Ktorý luster do spálne je ten pravý? 

,,Luster do spálne vyberajte predovšetkým podľa dizajnu vašej spálne. Zákazníci nášho e-shopu v minulých rokoch najčastejšie volili moderné dizajnové lustre, no v súčasnosti pozorujeme rastúci trend pri krištáľových lustroch.” prezradili nám odborníci na nábytok a doplnky z e-shopu Estilofina.

Ako vybrať luster do spálne? Krištáľový luster je znova  v hre!
Krištáľový luster Rainbow –  Estilofina

Krištáľový luster predstavuje luxus, eleganciu, honosnosť a čistotu, je výrazným a kvalitným prvkom, ktorý vám vydrží roky a môže sa stať dedičstvom pre ďalšie generácie.

Krištáľový luster však svojimi krištálikmi svetlo rozptyľuje, preto pri ňom nerátajte s tlmeným prítmím. Svetlo, aj to denné zvonku, prechádza cez jeho krištáliky, vďaka čomu žiari aj cez deň, kedy je svetlo zhasnuté.

Na čo myslieť pri kúpe krištáľového lustra?

Krištáľový luster je najideálnejšie umiestniť do spálne s vysokými stropom. Dôležitými parametrami pri výbere lustra je práve jeho priemer a výška. Pokiaľ máte v spálni väčšie množstvo nábytku, voľte luster menší, aby priestor nepôsobil príliš preplnene.

Väčší krištáľový luster sa hodí do otvorených vzdušných spálni. ,,Lustre sú v ponuke v rôznych veľkostiach, u nás v e-shope Estilofina si môžete vybrať z 5-ramenných až 18-ramenných krištáľových lustrov.

Určite však dbajte aj na to, ako vysoko luster zavesíte. Ak ho umiestnite príliš vysoko, pokazíte celkový dojem.” približujú nám dizajnéri. Takýto luster by mal byť zavesený 190 až 220 cm nad zemou, výšku zavesenia môžete regulovať pomocou jeho vysiacej reťaze.

Na krištáľový luster sa môžete pozerať ako na investíciu do budúcna, ktorá na svojej hodnote nestráca. Vyberajte preto kvalitu, ktorú raz môžu oceniť aj vaše vnúčatá.