Nebojte sa pastelových farieb! Návod, ako ich nosiť krok za krokom

Nebojte sa pastelových farieb! Návod, ako ich nosiť krok za krokom

- Kategória: Krása
1601
Komentáre vypnuté na Nebojte sa pastelových farieb! Návod, ako ich nosiť krok za krokom

Pastelové odtiene. Sú zábavné, milé a mladistvé. Preto nie je vôbec ťažké si ich zamilovať. Ale ako ich nosiť a správne doladiť, aby sme v nich vynikli?

Ponúkame Vám rýchly návod, pekne krok za krokom, vďaka ktorému si pastelky navždy obľúbite. Neveríte?

Pastelky na šatách – áno /nie?

Kto tvrdí, že pastelové odtiene si dá na seba jedine pod hrozbou smrti, ten možno svoj vyhranený názor konečne zjemní. Áno, pastelky sú dosť sladké, pre mnohých až detské a naivné, ale existujú rýchle a jednoduché triky, ktoré Vás naučia, ako ich nosiť. A nielen krásne šaty v cukríkovej  ružovej, ale pokojne sa odvážite aj na zimnú bundičku v limetkovo zelenej.

Rada číslo jeden znie: Podobne ako je to u zvieracích vzorov, aj pri pastelových farbách platí, že musíte ísť na ne s citom. Menej je skrátka viac.

Aký pastelový odtieň odevu sa hodí Vám?

Odtiene modrej farby letnej oblohy, vanilkovo žltá aj sladká ružová pristanú ako ženám minimalistkám, tak ženám, ktoré prísne dodržiavajú biznis dress code. Ale ak ste mamička na materskej dovolenke či športovo založená aktivistka, tiež sa nebojte týchto odtieňov. Štýlové a pohodlné tuniky v príjemnom pastelovom odtieni nikdy a nikde nič nepokazia.

Rada číslo dva preto znie: Vsaďte na doplnky! Toto je tá najlepšia a najľahšia možnosť pre tie z Vás, ktoré sa sladkých farieb bojíte. Pastelky v podobe doplnkov sú nekomplikované, dobre kombinovateľné a bez problémov oživia aj tú najväčšiu módnu nudu. Trebárs trendy batohy či nové topánočky vo veselom pastelovom odtieni môžu byť tým pravým, čo Vás dokonale rozžiari.

Pastelový kabát verzus trendy overal

Rada číslo tri: Kabát v pastelovom odtieni je tutovka. Isto, chce to kus odvahy, ale kto sa odváži, neoľutuje. Najmä Vy, ktoré nechcete zapadnúť v dave a ani upršané bezfarebné dni Vás nezastavia, verte štýlovému kabátiku na jesenné či zimné sychravé dni.

Počas teplejších dní si zasa zadovážte krásne dámske overaly v jemnej žltej či nebesky modrej. Kombinácia pastelovej hravosti a štýlovosti overalu je tou pravou voľbou pre všetky trendy ženy.

Tak zahoďte ostych aj predsudky a vyberte si jednu z pasteliek tejto sezóny!