Uhladené a lesklé vlasy už nemusia byť len snom!

Uhladené a lesklé vlasy už nemusia byť len snom!

- Kategória: Krása
2210
Komentáre vypnuté na Uhladené a lesklé vlasy už nemusia byť len snom!

Máte nepoddajné vlasy bez života? Denne bojujete s úpravou vlasov, ktorá vám zaberie nesmierne veľa času? Túžite po zdravých, uhladených a lesklých vlasoch, ktoré budú plné života? Niekedy treba hľadať príčinu možno aj niekde inde. Zlá životospráva, nedostatok vitamínov či nevhodné vlasové produkty… Aby ste dodali vlasom potrebné živiny, nemusí to byť až také zložité, ako sa spočiatku môže zdať. Samozrejme, že úpravou jedálnička či dodaním niektorých vitamínov ako je zinok či vitamín C nič nepokazíte, no vlas ako taký potrebuje dostatočnú výživu, ktorá ho dokáže ošetriť aj zvnútra. Súčasťou našich vlasov je keratín – ide o zložku, od ktorej závisí celková vlasová štruktúra.

bkt250-cl400-fs400Splňte si svoj sen o zdravých a lesklých vlasoch vďaka brazílskemu keratínu!

Vlasová kozmetika COCOCHOCO pôsobí na slovenskom i českom trhu už 4 roky, no jej úspešnosť medzi zákazníkmi sa neustále zvyšuje. Brazílsky keratín COCOCHOCO neobsahuje škodlivé látky, nie je testovaný na zvieratách a slúži nielen na vyrovnanie vlasov, ale taktiež na vrátenie lesku a požadovanej pevnosti. Je určený na všetky typy vlasov, čiže nielen na poškodené, ale aj zdravé, ktoré si taktiež vyžadujú starostlivosť a potrebnú regeneráciu.

brazilsky-keratin-cocochoco-ucinkyAplikácia brazílskeho keratínu je vcelku jednoduchá, čiže ju zvládnete i v pohodlí domova. Ak si však na ňu netrúfate, môžete navštíviť jeden z vyše 70 kaderníckych salónov na Slovensku, ktoré poskytujú kúru brazílskym keratínom COCOCHOCO. Ako už bolo spomenuté, výsledkom sú rovné, žiarivé a pevné vlasy, pričom úprava a následná starostlivosť o vlasy bude menej časovo náročná ako kedykoľvek predtým! Certifikovaný internetový obchod portálom heureka.sk „overené zákazníkmi“ – cocochocokeratin.sk, ponúka výhodné sety, produkty pred a po ošetrením keratínom (čistiaci šampón, bezsulfátový šampón), ale aj rôzne krémy či príslušenstvo na vlasy. Pre kadernícke salóny ponúka dokonca veľkoobchodné ceny a registráciu do mapy salónov, čím si zaistia vyššiu návštevnosť zákazníkov!