Útulný minimalizmus v kúpeľniach letí

Útulný minimalizmus v kúpeľniach letí

- Kategória: Domácnosť a internet
2963
Komentáre vypnuté na Útulný minimalizmus v kúpeľniach letí

Vstanete a prvá miestnosť kde idete, je s najväčšou pravdepodobnosťou kúpeľňa. Miesto, kde dokážeme zo seba do pár minút urobiť človeka, aj keď sme práve vstali o šiestej ráno do upršaného jesenného rána. A zároveň tu aj zakončujeme deň, je to posledná miestnosť, kde sa na seba pozeráme predtým, ako si ľahneme do postele. Aj preto je veľmi dôležité, aby ste sa v kúpeľni cítili pohodlne a príjemne. Ako by mala vyzerať takáto kúpeľňa?

Nebojte sa neutrálnych farieb

Nebojte sa kombinovať menej tradičné materiály. Dnes sú trendy neutrálne farby, hlavne veľké sivé dlaždice v kombinácii s menšími bielymi. Nemusíte sa báť, že vaše sprchové sety pri takejto farebnosti zaniknú. Dôležité je ich zvýrazniť dreveným obkladom, ktorý tieto neutrálne farby rozžiari. Okrem sivých dlaždíc je veľmi populárny aj pohľadový betón alebo prírodný kameň. Opäť, sú to chladné materiály, ktoré ale dokážete skvelo rozžiariť prírodným drevom.

Pridajte drevo a kov

Keď tieto chladné materiály vhodne doplníte dreveným obkladom na stene, kde máte masážne boxy s nízkou vaničkou, dostane vaša kúpeľňa oveľa útulnejší vzhľad. Drevo vyzerá na pohľad teplo a na dotyk aj tak pôsobí. Doplňte ho kovovými prvkami, ktoré budú mať v kúpeľni rovnaký efekt ako šperky na žene. Rozžiaria ju. Vyberajte teplé farby – meď, bronz či zlato. Nebojte sa ani vodovodných batérií z tohto materiálu. Určite to nebude krok vedľa.

Kde hľadať?

Hoci kvalitného kúpeľňového zariadenia je viac ako šafranu, nájsť ho nie je nič jednoduché. Chcete kvalitné výrobky, odbornú pomoc a e-knihy zadarmo na stiahnutie o tom, ako by mala vyzerať vaša kúpelňa? Navštívte Wellmall.sk a objavte sanitu, ktorá z vašej kúpelne urobí miesto, kde sa budete cítiť príjemne a dokážete tu zrelaxovať.

FOTO:  © Arsel/ Dollar Photo Club