Nezaspite na ceste na dovolenku – pomôže čistý kofeín a výťažok z guarany

Nezaspite na ceste na dovolenku – pomôže čistý kofeín a výťažok z guarany

- Kategória: Zdravie & životný štýl
974
Komentáre vypnuté na Nezaspite na ceste na dovolenku – pomôže čistý kofeín a výťažok z guarany

Existuje mnoho destinácií, do ktorých si v lete na dovolenku Slováci vyrazia najradšej vlastným autom. Program máte vo vlastných rukách, auto vždy po ruke… Dovolenka vlastným autom už dávno nie je len hitom pre milovníkov caravanov a tzv. batôžkárov.

Automobilom vyrážame najčastejšie do destinácií vzdialených od domova 6 až 15 hodín jazdy autom. Dnes už máme autá klimatizované, ale aj tak mnoho vodičov preferuje jazdu v noci. Lákajú nás menšie zápchy, redšia premávka, ale často aj v aute spiace deti, ktoré sa nepýtajú čo pol hodiny na toaletu. Únava nás však vie dostihnúť, nech už cestujeme v noci alebo cez deň. V Chorvátsku sme z Bratislavy zhruba za osem hodín, v Bulharsku za štrnásť. A to už si vie únava vybrať svoju daň. Nehovoriac o tom, keď nás po ceste niečo spomalí a zo svižného a rýchleho presunu z bratislavského bytu v Petržalke na chorvátsku pláž sa stane pomalá jazda krokom v dlhej kolóne.

Na cestu na dovolenku sa vybavte účinným životabudičom

Káva v termoske vás bude neustále spomaľovať kvôli nutnosti zastavovať na toaletu. Tá z automatov na benzínových pumpách nie je len predražená, ale mnohokrát ani najlepšie nechutí. Kofeín sa dá pritom do tela dostať aj účinnejšie – v podobe vhodného doplnku stravy, akým je Kofex. Ten obsahuje nielen čistý kofeín, ale aj ďalšiu látku, ktorá nás dokáže udržovať v bdelom stave – guaranu.

Kofex má vďaka kofeínu z kávy a z guarany schopnosť stimulovať náš nervový systém. Vďaka tomu sa oddialia príznaky únavy a zlepší sa naša koncentrácia. Je pomocníkom pri únave a vyčerpaní a vie stimulovať fyzický výkon.

Každá tabletka Kofexu obsahuje 50 mg čistého kofeínu. 40 mg je čistý kofeín, 10 mg pochádza z extraktu z guarany. Nezabudnite, že užívanie kofeínu je obmedzené dennou doporučenou dávkou. Nikdy teda neužívajte viac ako päť tabletiek Kofexu denne.

TIP: Kofex kúpite v e-shope Greenlike.sk.