Obliekajte sa štýlovo aj počas vianočných sviatkov

Obliekajte sa štýlovo aj počas vianočných sviatkov

- Kategória: Zdravie & životný štýl
1426
Komentáre vypnuté na Obliekajte sa štýlovo aj počas vianočných sviatkov

Ako dlho sme čakali na Vianoce a tie už opäť prišli. Posledné dni využívame na nákupy posledných darčekov a potravín, z ktorých počas sviatkov vykúzlime chutné jedlá, na ktorých si pochutná celá rodina, ale aj návštevy. Počas vianočných sviatkov sa schádzajú celé rodiny a neraz cestujú aj niekoľko hodín, len aby boli so svojimi najbližšími.

Jednoduchý elegantný outfit

Tým ale, že sa bude stretávať celá rodina a aj vy budete musieť cestovať na návštevy, musíte si vybrať sviatočné oblečenie, ktoré sa bude hodiť práve na takúto príležitosť. Určite by chcel každý z vás sedieť pri sviatočnom stole alebo ísť na návštevu v pohodlných teplákoch a v teplej mikine. Bohužiaľ počas Vianoc si budete musieť obliekať elegantnejšie oblečenie do spoločnosti. Ženy najideálnejšie sukňu, hrubšie pančuchy a príjemný bavlnený top. A muži? Muži košeľu, kravatu a nohavice. Na rifle počas tohto obdobia určite zabudnite.

Dámy by si na návštevy mali k oblečeniu zladiť aj kabelku. Odporúčame vám vybrať si kabelku v neutrálnych farbách – bežová, hnedá, kaki, žltá. Ale iba v prípade, že máte viacfarebný outfit. Ak si však zvolíte jednoduchý minimalistický outfit, podčiarknite ho extravagantnou kabelkou Desigual. Táto španielska značka sa teší neustále veľkej obľube.

Akú obuv si zvoliť?

Jednoduchú a hlavne teplú. Neexperimentujte, aj keby sa malo otepliť. Je zima a treba si obúvať výhradne len zimnú obuv. Ak vo vašom botníku dominujú topánky Rieker, vyberte si jedny z nich, ale pozor, nevyberajte si kotníkové. Vyberajte si skôr vyššiu obuv, ktorá vás v prípade veľkého sneženia ochráni.

Ak pod stromček dostanete skvelú značku topánok s.Oliver, vyčkajte ešte nejaký čas. Táto značka vyrába obuv skôr na teplejšie, poprípade prechodné obdobie. Počas zimy by ste využili len podaktoré.