Pripravte sa na lyžiarsku sezónu s novou kolekciou zimného oblečenia od 4F 

Pripravte sa na lyžiarsku sezónu s novou kolekciou zimného oblečenia od 4F 

- Kategória: Zdravie & životný štýl
439
Komentáre vypnuté na Pripravte sa na lyžiarsku sezónu s novou kolekciou zimného oblečenia od 4F 
Pripravte sa na lyžiarsku sezónu s novou kolekciou zimného oblečenia od 4F Pripravte sa na lyžiarsku sezónu s novou kolekciou zimného oblečenia od 4F 

Biela pokrievka na zjazdovkách láka nejednu milovníčku zasnežených svahov. Na to, aby ste si adrenalín na lyžiach naplno užili, nestačí iba kvalitné lyžiarske stredisko a krásne počasie, ale predovšetkým kvalitné oblečenie.

Začína to bundou 

Výrazná a pohodlná – na tieto dva faktory by ste sa pri výbere dámskej lyžiarskej bundy mali sústrediť. Kvalitné dámske lyžiarske bundy sú vybavené hydrofóbnou impregnáciou, ktorá odpudzuje vlhkosť a vodu. Vďaka tomu ostanete na svahu v suchu aj počas silného sneženia.

Červená dámska lyžiarska bunda - 4F
Červená dámska lyžiarska bunda – 4F

Samozrejme, lyžiarska bunda pre dámy musí spĺňať aj ďalšie atribúty. Jedným z najdôležitejších je polyesterová výplň, ktorá vás udrží v teple, a priedušnosť, vďaka ktorej ostanete svieža aj počas tých najadrenalínovejších zjazdov.

Každá správna lyžiarka ocení aj hlboké vonkajšie a vnútorné vrecká, ktoré poslúžia ako úschovňa dokladov, mobilu či rukavíc.

Stavte na kvalitu 

Dámskych lyžiarskych búnd nájdete v obchodoch aj na internete veľa. Pri výbere tej správnej stavte na overené značky, pre ktoré je váš komfort prvoradý. Medzi ne patrí 4F, ktorá má vo svojej ponuke dámske lyžiarske bundy rôznych strihov aj farieb. Okrem toho ponúka aj široký výber lyžiarskych nohavíc a doplnkov, ktoré dotvoria váš zimný outfit.

Biele dámske lyžiarske nohavice - 4F
Biele dámske lyžiarske nohavice – 4F

Staňte sa kráľovnou svahu 

Na to, aby ste so svojimi schopnosťami zažiarili, bunda nestačí. Je potrebné vybrať si aj komfortné lyžiarske nohavice. Ich vetruodolnosť a vodeodolnosť zaisťujú, že vás vrtochy počasia nezrazia na kolená a udržia vás v suchu a teple.

Dámska staroružová lyžiarska prilba
Dámska staroružová lyžiarska prilba

Chráňte sa štýlovo 

Korunou krásy každej lyžiarky je prilba. V dnešnej dobe sa už nemusíte obávať nepohodlia – lyžiarske prilby sú odborníkmi vytvorené tak, aby zabezpečovali dostatočné odvetrávanie. Navyše, ak si chcete k prilbe dokúpiť aj lyžiarske okuliare so špeciálnym UV filtrom, no v ponuke 4F nájdete 2 v 1 – prilbu s okuliarmi, ktoré budú farebne ladiť nielen navzájom, ale aj s celým vaším outfitom.