Športové, elegantné aj sexi

Športové, elegantné aj sexi

- Kategória: Zdravie & životný štýl
5807
Komentáre vypnuté na Športové, elegantné aj sexi

Našťastie sú dávno preč časy, keď si športujúci človek mohol vybrať na svoju aktivitu maximálne z dvoch tričiek. Vytiahol zo skrine nevzhľadné tepláky, obul vo veľkých sériách vyrábané botasky a pridal sa k ďalším spolucvičiacim trénovať spartakiádnu zostavu. Dnešná doba praje jedinečnosti. Každý chce byť individualita, každý chce byť výnimočný. Ako taký sa odmieta podriadiť uniformite. Má svoje predstavy o módnych odevoch, o športových súpravách, o športovej obuvi. Vie, ako si oblečenie skombinovať tak, aby vynikla jeho osobnosť.

Nikdy to nebolo jednoduchšie

Ženy to majú odjakživa ťažšie. Chcú sa páčiť vždy a všade. I pri vysávaní. Takže je jasné, že dámske športové oblečenie musí byť samozrejmosťou. A aj je. Ženy nikdy nemali takú obrovskú možnosť výberu. Športové rukavice, podprsenky, bundy. Spodná bielizeň, legíny. Botasky, tenisky, športová obuv. Všetko, po čom piští ženská športová duša, je k dispozícii.

Navyše, kvalita materiálov sa enormne zvýšila. Na dámske športové oblečenie sa používajú funkčné materiály, ktoré zabezpečujú svojim majiteľkám dokonalé pohodlie. Neprekážajú, netlačia, neškrtia. Odvádzajú pot, udržujú tepelný komfort, dýchajú.

Okrem odevov sa obrovskou variabilitou vyznačujú i ďalšie časti úboru, ako sú rukavice, zimné čiapky či topánky. Zlepšenia a kvalitatívne vlastnosti sú mimoriadne viditeľné hlavne pri obuvi. Najnovšie materiály a použité technológie umožňujú jedinečný komfort pri chôdzi aj behu. Špeciálne členená podrážka, odľahčená a odpružená päta, vzdušné materiály… to všetko dodá vášmu pohybu ľahkosť a vy sa budete cítiť, akoby ste sa vznášali.

Na viaceré príležitosti

Športová móda je pritom nielen funkčná, ale i moderná, krásna, sexi. Je kombinovateľná, a dokonca použiteľná i na iné príležitosti. Bez problémov v nej môžete ísť do spoločnosti, na stretnutie s kamarátkami, na vínko, kávu alebo hoci i na rande. Je univerzálna. Použiteľná kdekoľvek a kedykoľvek.

Športovať je moderné alebo tip na skvelý darček.

Pohyb je najlepším a najzmysluplnejším trávením voľného času. Pri pohybových aktivitách sa vyplavujú hormóny šťastia. Človek sa pri i po cvičení cíti lepšie, voľnejšie, slobodnejšie a šťastnejšie. Skúste pritiahnuť i vy svojich najbližších k cvičeniu. Môžete to spraviť napríklad i tak, že im podarujete časť športového úboru alebo výstroja. Alebo i celý. Keď ich aj napriek vášmu úsiliu nepritiahnete k športu a hormóny šťastia sa im nikdy nebudú vyplavovať pri žiadnej športovej činnosti, určite sa im tieto endorfíny začnú tvoriť už vtedy, keď si darček rozbalia. Lebo jedinečný a multifunkčný darček poteší vždy.