Spoznajte zimné módne trendy

Spoznajte zimné módne trendy

- Kategória: Krása
2131
Komentáre vypnuté na Spoznajte zimné módne trendy

Móda sa recykluje. Nie je to kvôli tomu, že dnešní módni dizajnéri nedokážu nič nové vymyslieť, je to prejav úcty tým, ktorí sa postarali o prelomové kúsky v minulosti. Pretože, keď sa nejaký kus oblečenia vráti na scénu po viac ako 50 rokoch, nedá sa o ňom povedať nič iné, iba to, že je naozaj kvalitný a nadčasový. Aké módne trendy vás čakajú túto zimu?

 

Farba roka

_vyr_189712_maxFarbou roka 2015 je marsala. Bordová alebo aj vínová farba, ktorá svojou eleganciou, luxusným vzhľadom a minimalizmom dobýva všetky módne móla. Musíte byť s ňou však opatrný, pretože to je veľmi výrazný prvok, ideálne je mať jeden, maximálne dva kúsky v tejto farbe. Super vyzerá rolák alebo sveter v kombinácii čižmami prípadne kabelkou v tejto farbe. Máte obavy, že vyjde z módy? Kúpte si lacné kabelky do ruky, no táto farba je taká nadčasová, že sa tak skoro nevytratí zo ženských magazínov.

 

Retro hodinky

Kedysi veľmi dávno spoločnosť Casio vyrobila jednoduché digitálne hodinky. Predávali sa ako teplé rožky a možno aj lepšie. Dnes sa vracajú späť. V zlatej alebo striebornej farbe, nemusíte sa však báť, napriek tomuto vzácnemu kovu, ide o pomerne lacné dámske hodinky, ktoré svojim retro štýlom dobývajú nielen srdcia žien ale aj mužov.

 

Vojenské kabáty a bundy

Vojenské dvojradové kabáty alebo dlhé vojenské bundy, ktoré vás v zime zahrejú sú najlepšie v khaki či tmavších odtieňoch zelenej. Tie najkrajšie kúsky sú ozdobené mosadznými či striebornými gombíkmi, ktoré celý outfit rozžiaria. No to však nestačí, musíte pridať ešte aj šperky.

 

náhrdelníkVýrazné náhrdelníky

Síce gombíky rozžiaria váš outfit, no musíte im trošku pomôcť, aby ste aj vy celá žiarili. Na to sú ideálne výrazné elegantné náhrdelníky a aj náušnice. Nebojte sa experimentovať s týmito kúskami dokopy. Pretože marsala sa skvelo hodí aj k vojenskej zelenej a výrazné šperky ju oživia ako betlehemská hviezda nebo.