Surová strava pre štvornohých miláčikov – áno alebo nie?

Surová strava pre štvornohých miláčikov – áno alebo nie?

- Kategória: Domácnosť a internet
1162
Komentáre vypnuté na Surová strava pre štvornohých miláčikov – áno alebo nie?

Ak máte domáce zvieratko, zrejme sa snažíte v prvom rade o to, aby sa u vás cítilo komfortne a spokojne. Základom je pravidelná a vyvážená potrava, ktorá má rovnako ako aj pre človeka, tak aj pre štvornohých miláčikov priaznivé účinky. Fyzická a psychická pohoda sú dôkazom toho, že v tele funguje všetko tak, ako má. Nielen ľudská, ale aj zvieracia strava musí byť bohatá na vitamíny, minerály a ďalšie výživové látky, ktoré sú zárukou celkového zdravia a vitality.

Kvalitná a čerstvá potrava z Holandska

Prémiová surová strava z Holandska – Kivo Petfood, je mimoriadne obľúbená potrava v surovom stave, ktorá je skvelou voľbou rovnako ako aj pre psy, tak aj mačky. Krmivo pre psov neobsahuje žiadne umelé prídavné látky, chemické zložky či éčka, ktoré by mohli nepriaznivo pôsobiť na tráviaci trakt. Barf strava je surová, čiže obsahuje dostatok orgánového aj svalového mäsa, ale tiež kostí, vďaka čomu je chutná a čerstvá. Vybrať si môžete trebárs aj sviežu zeleninovú salámu pre psa, ktorá obsahuje potrebné živiny, aminokyseliny a ďalšie zložky, ktoré sú skvelé na zdravý chrup, ďasná či rôzne kožné problémy, s ktorými sa trápi nejeden domáci maznáčik.

Cenová dostupnosť a rozmanitosť stravy

Výhodou je, že mäso pre psa Kivo Petfood je cenovo dostupné, čo je obrovským lákadlom pre mnohých majiteľov. Odborníci na zdravú raw stravu pre zvieratká spojili svoje zručnosti a schopnosti dokopy a začali pracovať vo vlastnej kuchyni s cieľom vyrobiť kvalitné produkty z čerstvých surovín, čo sa im v konečnom dôsledku aj skutočne podarilo. Žiadne parabény, alkohol či sírany, ktoré by mohli spôsobiť  alergické reakcie či ďalšie vážne komplikácie. Tak čo poviete, aj vy doprajete vášmu psíkovi prirodzenú surovú stravu, ktorá je preň tou najlepšou voľbou?