Svadby ako kulinársky zážitok: objednajte si profi cateringové služby

Svadby ako kulinársky zážitok: objednajte si profi cateringové služby

- Kategória: Láska & vzťahy
1177
Komentáre vypnuté na Svadby ako kulinársky zážitok: objednajte si profi cateringové služby

Doprajte si kráľovskú svadbu. Nemusíte si najímať rovno svadobnú agentúru. Väčšinu vecí si zariadite bez cudzej pomoci, Ale to najzložitejšie, svadobnú hostinu, nechajte na profesionáloch.

Posledná svadba v našej rodina bola tá bratrancova. Pieklo a varilo sa na ňu už 14 dní dopredu – a bolo to peklo. Polovica z nás svadobčanov sme pomáhali s prípravou a potom s upratovaním. Ale čo už, takto vypadá tradičná slovenská svadba. Nechceme to konečne zmeniť?

Cateringové služby dnes ponúkajú všetko na kľúč. Svadba sa z hororového životného zážitku môže konečne zmeniť na romantický zážitok na celý život. Nebudete spomínať na to, že ste varili, piekli, upratovali, zháňali stoličky, taniere či príbory. Proste urobíte zo seba hosťa na vlastnej svadbe. Pretože takto má správna svadba vypadať.

Čo všetko ponúka kvalitný catering?

Základom je samozrejme pohostenie, ale to je veľmi široký pojem. V rámci cateringových služieb môžete požadovať teplé aj studené pohostenie, rôzne jednohubky, švédske stoly, dezerty, varené pokrmy i kokteily. Kvalita je dnes skutočne vysoká a nemusíte sa obávať, že by vaša svadba nebola skutočným kulinárskym zážitkom. Na cateringovej firme môžete nechať dokonca aj svadobnú tortu. Profi catering sa postará aj o obsluhu, jedálenský nábytok a jedálenský servis.

Aké sú svadobné hity tohoto roku?

Stále obľúbenejšie je varenie naživo. Agentúra je schopná pre vás dokonca aj najať známeho kuchára. Obvykle ale stačí, keď pre hostí po celý čas svadby pečiete francúzske palacinky, alebo grilujete.

Ďalším hitom je barman. Môžete síce popíjať domácu slivovicu, ale barman, ktorý pripraví na mieru kokteily, bude rozhodne väčším hitom. Novomanželia si dnes dokonca nechávajú od barmana navrhnúť aj špeciálny svadobný kokteil. Ďalšou zaujímavou možnosťou je prítomnosť someliéra a ochutnávka vín.