Takto si zväčšíte prsia aj bez plastickej operácie

Takto si zväčšíte prsia aj bez plastickej operácie

- Kategória: Krása, Zdravie & životný štýl
295
Komentáre vypnuté na Takto si zväčšíte prsia aj bez plastickej operácie
Takto si zväčšíte prsia aj bez plastickej operácie

Každá žena, či už si to prizná alebo nie, túži po krásnych, plných a zároveň pevných prsiach, vďaka ktorým by sa cítila žensky a sebavedome. Žiaľ, takéto prsia sú skôr výnimkou, teda pokiaľ sa nerozhodnete pre podstúpenie plastickej operácie, ktorá však tiež nemusí vždy spliť vaše očakávania. Za takýto zákrok zaplatíte najmenej 2500 eur, pričom treba počítať s tým, že to nebude váš posledný. Tak ako sa v čase mení vaše telo, tak rovnako aj vaše prsia prechádzajú rôznymi zmenami, a preto sa odporúča implantáty po niekoľkých rokoch vymeniť. Dôvodom na ich výmenu býva aj pôrod či príliš veľká strata váhy.

Zväčšenie pŕs bez plastickej operácie

Ak ale nemáte rozpočet na tento chirurgický zákrok, no zároveň túžite po krásnych prsiach, nezúfajte. Nie je žiadnym tajomstvom, že ku krásnemu dekoltu vám pomôže aj cvičenie či strava. Pravidelnými cvikmi na prsia si ich viete spevniť a zväčšiť niekedy až o jedno číslo. Čo sa týka stravy, je potrebné prijať špeciálne bylinné extrakty, ktoré nie sú vždy a všade dostupné. Odborníci však našli spôsob, aby všetky tieto potrebné látky skĺbili do jedného jediného produktu. 100 % prírodným zložením a klinicky preukázanými výsledkami sa môže pýšiť napríklad výživový doplnok BreastEXTRA+. Medzi aktívne látky, ktoré sa prirodzenou cestou podieľajú na zväčšení a spevnení vašich pŕs patrí napríklad ženský ženšen, fenikel, senovka grécka, angelika čínska či dobre známy a čoraz viac populárny hydrolyzovaný kolagén. Nejde teda o žiadnu chémiu, preto takéto doplnky stravy nezvyknú mať aj žiadne nežiaduce účinky. Výťažok z týchto prírodných extraktov stimuluje ženský organizmus k vytváraniu tkaniva prsnej žľazy. Vďaka tomu dochádza k postupnému rastu pŕs a viditeľnému zväčšeniu poprsia. Nie je skvelou a dostupnou voľbou len pre mladé ženy túžiace po krásnych prsiach, ale aj pre ženy po ukončení dojčenia, kedy zväčša prsia zvyknú stratiť svoju plnosť a tvar.Takto si zväčšíte prsia aj bez plastickej operácie

Preukázateľné výsledky výživových doplnkov na zväčšenie poprsia

Konkrétne pri tabletách BreastEXTRA+ až 97% žien hovorí o zväčšení pŕs o jednu plnú veľkosť a to už za tri mesiace. Ženy, ktoré sa podrobili testovania tohto produktu, zároveň hovoria aj o pevnejšej pokožke a pleti. Výživový doplnok neobsahuje žiadne hormóny, vďaka čomu nespôsobuje priberanie zbytočného tuku. Jedným z ďalších pozitívnych vedľajších efektov BreastEXTRA+ je pozorované zníženie menštruačných bolestí. Čo vás pri tomto doplnku poteší, je fakt, že jeho cena je v porovnaní s plastickou operáciou, teda augmentáciou prsníkov, neporovnateľne nižšia. Vaše mesačné balenie tabliet si tak viete kúpiť už za približne 40 eur. Užívaním doplnkov na zväčšenie a spevnenie pŕs a správným pravidelným cvičením viete za málo peňazí dosiahnuť výsledok, po akom už roky túžite. Idete do toho s nami?