Tipy na darčeky k narodeninám pre kolegu

Tipy na darčeky k narodeninám pre kolegu

- Kategória: Zaujímavosti
83
Komentáre vypnuté na Tipy na darčeky k narodeninám pre kolegu
Tipy na darčeky k narodeninám pre koleguTipy na darčeky k narodeninám pre kolegu

Výber darčeka pre kolegu k narodeninám môže byť niekedy náročná úloha. Na jednej strane mu chcete darovať niečo, čo ho poteší a na druhej strane je treba brať ohľad na pracovné prostredie. Počas výberu vhodného darčeka vám iste padne vhod zopár nápadov. Inšpirujte sa našimi tipmi.

Ako vyberať darček pre kolegu

Pri výbere darčeka sa riaďte záujmami obdarovaného. Ak viete, čo ho baví, môžete mu darovať niečo, čo súvisí s jeho koníčkami. Napríklad ak je váš kolega milovníkom športu, darujte mu lístky na zápas, športové oblečenie alebo vybavenie. Ak rád cestuje, môžete mu darovať poukážku na víkendový euro trip. Práve zážitkové darčeky k narodeninám sú typom daru, na ktorý sa nikdy nezabúda a zaručene neskončí v koši.

Okrem zážitkov sú vždy vítané praktické darčeky. V práci dochádza k stresovým situáciám, takže môžete darovať niečo relaxačné. Na mysli máme masážne prístroje, difuzéry alebo vstup do wellness. V mladšom kolektívne sú in zábavné a originálne darčeky. Zážitkový darček pre muža sa dá vybrať v rôznej forme. Obľúbené sú kurzy čohokoľvek, adrenalínové lety či degustácie kvalitného alkoholu.

Naopak v kolektíve starších mužov absolútne vyhrávajú zážitky pre gurmánov. Nové chute vyskúša váš kolega počas viacchodovej večere v špičkovej reštaurácii. Dobrým nápadom je kurz varenia pod dohľadom známeho kuchára. Na darček sa zložte celý kolektív a vyberte niečo vskutku hodnotné. Pozor na to, že termín zážitkov nemusí kolegovi pasovať do programu. Preto je lepšie kúpiť darčekový poukaz. Ten má platnosť niekoľko mesiacov a termín je otvorený.

Zopár tipov na zážitkové darčeky

Ako sme už spomínali zážitkové darčeky pre ženy i mužov sú v súčasnosti preferované u všetkých vekových kategórií. Materiálne dary potešia len na chvíľu, ale zážitky navždy. Ako zážitok môžete kolegovi darovať nasledujúce darčeky:

  • Kurzy varenia
  • Bungee jumping
  • Paragliding
  • Degustačný večer
  • Vstupenky na koncert
  • Vstupenky na športový zápas
  • Poznávací pobyt
  • Masáž
  • Let balónom
  • Plavba loďou

Okrem tipov uvedených v tomto článku môžete nájsť inšpiráciu aj na internete alebo v darčekových obchodoch. Celý proces výberu darčeka sa urýchli, keď oslovíte zážitkovú agentúru, ktorá organizuje rôzne druhy zážitkov.

Autor: Gabriela Kudláčová