Večerná kabelka na ples aj rande – vyberáme za Vás!

Večerná kabelka na ples aj rande – vyberáme za Vás!

- Kategória: Krása
2723
Komentáre vypnuté na Večerná kabelka na ples aj rande – vyberáme za Vás!

Výber večernej kabelky je rozhodne špeciálna záležitosť. Tento typ kabelky nosíme oveľa menej, ako klasické väčšie kabelky napríklad do školy či zamestnania. Večerná kabelka v sebe spája absolútnu eleganciu, jednoduchosť a samozrejme vkus ženy. Na takomto pomerne malom doplnku možno vidieť základné rysy jej nositeľky a odhadnúť tak aj jej povahové vlastnosti.

Vyhnite sa zladeniu topánok a kabelky

kabelka 2Skutočne to nie je nevyhnutné. Tie časy, kedy ste museli mať rovnakú farbu kabelky a topánok sú už za nami a moderná doba už takýto „štandard“ nevyžaduje. Aby ste nepôsobili fádne, mali by ste upútať pozornosť práve trošku extravagantnejšími doplnkami. Taká dámska kabelka môže byť poriadne extravagantná, ak si vyberiete kúsky s väčšími kameňmi alebo kombináciou rôznych farieb. Topánky by mali byť doplnkom, ktorý je vhodný k celému outfitu, nielen ku kabelke. Snažte sa prispôsobiť dva protipóly – extravagantné šaty a jednoduchú kabelku, minimalistické šaty a absolútne výraznú kabelku. Uvidíte, že Vám to rozhodne prospeje.

Koráliky a rôzne kamene

Koráliky sú rozhodne trendy, avšak netreba to s nimi extra preháňať. Napríklad listové kabelky majú často výrazné koráliky, ktoré pútajú na seba pozornosť. Pokojne by sme mohli povedať, že práve koráliky a kamienky z módy nikdy nevymiznú. Sú trendy a trendové aj zostanú. Bez problémov si ju zoberiete na večeru, stretnutie s priateľmi, ale aj na spomenutý ples či inú slávnosť.

Alternatívou voči korálikom a kamieňkom je kvalitný materiál kabelky a značka. Napríklad Michael Kors kabelky sú symbolom absolútnej kvality a bezpochyby aj určitej noblesy.