Viete, aké nechty sa hodia na rôzne udalosti?

Viete, aké nechty sa hodia na rôzne udalosti?

- Kategória: Krása
1181
Komentáre vypnuté na Viete, aké nechty sa hodia na rôzne udalosti?

Chcete si nechať spraviť umelé nechty a neviete sa rozhodnúť pre ich dizajn?  My sme pre vás pripravili 5 zaujímavých tipov, ktoré vám pri tomto náročnom rozhodovaní pomôžu podľa toho, kam sa chystáte.

Svadba

Ak sa idete vydávať alebo idete len tak na svadbu ako hosť, príhodnou farbou pre umelé gélové nechty je biela. Biela farba je jednoducho svadobná a ak nechcete biele, môžete si nechty zladiť podľa šiat, ktoré si obliekate.

Pracovný pohovor

Na pracovný pohovor by ste mali mať len jednoducho upravené nechty s bezfarebným lakom.  Prípustný je aj jemný a nenápadný vzor alebo veľmi jemné a prírodné odtiene farieb. Nechty by mali mať primeranú veľkosť.

Bežný deň praktickej ženy

Neviete už fungovať bez umelých nechtov no nechcete viac extravagantné kúsky, ktoré vám zavadzajú? Dajte si spraviť pekné a jednoduché krátke umelé nechty, alebo si kúpte štartovaciu sadu na nechty a naučte sa ich robiť sama.

Ples/divadlo

Do divadla by ste mali mat vkusne upravné nechty a opäť ich môžete zladiť napríklad s farbou vašich šiat, topánok alebo doplnkov. Je to len na vás, no myslite na to ešte pred výberom samotného outfitu, aby ste si ich nemuseli prerábať.

Šport/turistika

V tomto príapde platí rovnaký tip, ako o dva body vyššie. Aby vám nechty pri nejakej aktivite nezavadzali, stavte na menšie, kratšie nechty. Pri turistike však pokojne siahnite ja po výraznejších farbách alebo vzoroch.