Viete si vybrať správnu kabelku?

Viete si vybrať správnu kabelku?

- Kategória: Zdravie & životný štýl
1746
Komentáre vypnuté na Viete si vybrať správnu kabelku?

Ženy majú rôzne slabosti – jedna miluje nakupovanie topánok, iná zbiera hodinky a tretia zbožňuje kabelky. Aj preto je úplne bežná situácia, že takéto ženy si kúpia kabelku, ktorú použijú raz a možno ani to nie a ostane niekde zaprášená v kúte. Môže za to nákupná horúčka, túžba po úlovku alebo vyprchanie počiatočného očarenia? Na tom teraz nezáleží, no vďaka týmto radám si už nikdy nekúpite kabelku, ktorá sa vám nebude páčiť a nebudete ju nosiť. Ako na to?

 

Na čo budete kabelku používať

Predtým, ako sa vyberiete na nákupy, by ste si mali vyjasniť sama so sebou, na čo kabelku budete používať. Chcete kabelku na oficiálne príležitosti? Alebo takú, do ktorej sa budete môcť zbaliť, keď pôjdete na víkend do hotela v Štiavnici? Podľa toho, na čo potrebujete kabelku, prispôsobte aj jej veľkosť. Nehľadajte kompromisy, ak idete na ples, skvelo poslúži listová kabelka.

 

Prispôsobte tvar svojej postave

Tak ako určité oblečenie vynikne na konkrétnej postave, to isté platí aj o kabelkách. Tu je to celkom jednoduché – veľké hranaté a oválne kabelky pristanú viac vyšším a štíhlym ženám. Zatiaľčo ženám plnoštíhlejších tvarov seknú viac kabelky pripomínajúce tvar gigantického polmesiaca z mandarínky. Tiež si poriadne zvážte, či pre tento tvar a farbu kabelky máte vhodný outfit, ku ktorému ju budete pravidelne nosiť.

 

Aký materiál vyberať

Nesmrteľné kožené kabelky nikdy nevyjdu z módy, takže ak sa neviete rozhodnúť, koža je a aj vždy bude číslo jeden. Čo sa týka ekokože, mali by ste byť opatrné, pretože tá veľa nevydrží a veľmi rýchlo sa vám na nej môžu objaviť praskliny. Počas leta si môžete dovoliť aj extravagantnejšie materiály ako silikónová, slamená či plátená kabelka. Tieto materiály sú ideálne hlavne na pláž či športové aktivity. Ak sa budete držať týchto rád, výber kabelky nielenže nebude pre vás problém, nemali by ste si kúpiť ani takú, ktorú nebudete nosiť.