Vráťte sa naspäť do hry: Generikum Levitra vám pomôže so silnou erekciou

Vráťte sa naspäť do hry: Generikum Levitra vám pomôže so silnou erekciou

- Kategória: Zdravie & životný štýl
1109
Komentáre vypnuté na Vráťte sa naspäť do hry: Generikum Levitra vám pomôže so silnou erekciou

Poruchy erekcie zažívajú milióny mužov po celom svete bez ohľadu vek. V prípade, že patríte k nim, hanbu odložte bokom. S najväčšou pravdepodobnosťou sa dá váš problém liečiť. Poradíme vám, ako na to.

Porucha erekcia – stav, kedy muž nedokáže dosiahnuť silnú a stabilnú erekciu, a teda nedôjde k uspokojivému sexuálnemu styku. Tá je najčastejší intímny problém, ktorý trápi mužov v každom veku. Muži s poruchami erekcie sa síce dokážu sexuálne vzrušiť, do z rôznych príčin sa do pohlavného orgánu nedostáva dostatok krvi na to, aby penis stvrdol a nastala žiadaná erekcia. Dôvody erektilnej dysfunkcie pritom môžu byť fyziologické alebo psychologické, či dokonca ich kombinácia.

Nepodceňujte návštevu vášho lekára

Ak zažívate takéto „nehody“ iba výnimočne, najmä v období stresu či vyčerpania, nie je ešte dôvod na paniku. S partnerkou si na „reparát“ vyberte ideálny čas a miesto, kde sa viete uvoľniť a zabudnúť na starosti. Spozornieť by ste mali ale vtedy, keď sa poruchy erekcie objavujú čoraz častejšie a problém sa viditeľne zhoršuje. Svoj problém by ste už ďalej nemali skrývať, naberte odvahu a navštívte lekára. Za poruchou erekcie sa totiž môže schovávať niečo vážnejšie, ako napríklad cukrovka, hypertenzia či dokonca nádorové ochorenie.

Populárna oranžová tabletka na erekciu

Na trhu je dnes viacero liekov, ktoré poruchy erekcie úspešne liečia. Okrem dobre známej modrej pilulky, čiže Viagry, je populárna najmä Levitra. Spoznáte ju podľa výraznej oranžovej farby, preto je dnes bežne označovaná aj ako „oranžová tabletka na potenciu“. Levitra obsahujú účinnú látku vardenafil, vďaka ktorému sa do hladkého svalstva v penise nahrnie dostatok krvi, následkom prekrvenia penisu dôjde k jeho stoporeniu, čiže k erekcii. Želaný účinok sa zväčša dostaví do 60 minút po požití tabletky, sex si potom môžete užívať dlhé hodiny.

Kedy a ako Levitru správne užívať?

Hlavnou úlohou Levitry ako lieku na potenciu, je silná erekcia. Aby sa však dostavil žiadaný účinok, je nevyhnutné byť sexuálne vzrušený. Tabletku by ste mali užiť pol hodinu až hodinu pred pohlavným stykom, najlepšie na lačno, plný žalúdok totiž môže oddialiť účinok lieku. Celú pilulku zapite trochou vody, alkoholu by ste sa počas najbližších hodín mali vyhnúť. Účinná látka v tele pôsobí zvyčajne štyri až päť hodín. výnimočne sa môže stať, že účinok lieku sa nedostaví, v takom prípade počkajte 24 hodín, kým užijete druhú pilulku. Za žiadnych okolností však nepožívajte viac ako jednu tabletku behom dňa.

Generikum s rovnakým účinkom za menej peňazí

Veľkou nevýhodou tohto účinného lieku je jeho vysoká cena, len jedna tabletka môže v priemere stáť okolo 15 eur. Mnohí si preto Levitru či iné pilulky na potenciu dovoliť jednoducho nemôžu. Aj tu však existuje šikovné riešenie, namiesto drahého originálneho lieku si môžete zaobstarať aj generiká lieku levitra. Ide o mnohonásobne lacnejšiu verziu pôvodného liečiva, ktorému už vypršali patentové práva, zaručujúce ochranu výroby. Generikum obsahuje rovnakú účinnú látku v rovnakom množstve v porovnaní s originálnymi liekom. Inak povedané, jedna tabletka Levitry obsahuje tú istú dávku vardenafilu ako jeho generikum, prinášajúc tak rovnaký účinok. Nižšia cena nesúvisí s kvalitou účinnej látky či procesom výroby. Farmaceutické spoločnosti pri výrobe pôvodného liečiva investovali obrovské finančné prostriedky do vývoja, klinických štúdií a testovania, cena originálneho lieku je z týchto dôvodov pochopiteľne vysoká. Koho táto téma zaujíma viac, odporúčam aj nasledovný článok. Pri výrobe generika však už tieto nákladne procesy nie sú potrebné.

Generikum Levitry v rôznych formách

Okrem ceny, sa generiká líšia od originálneho lieku vo farbe, balení, a samozrejme v názve. Generikum Levitry nájdete pod označením Valif. Vybrať sa dá hneď z niekoľkých foriem, siahnuť môžete napríklad po tradičnej pevnej tabletke, ktorá začne účinkovať približne hodinu po požití. Ak však chcete skutočne rýchly výsledok, zvoľte si radšej Valif vo forme gélu alebo dokonca v podobe prúžkov na jazyk. Ultra tenký prúžok s okamžitým rozpustením a vstrebávaním si stačí dať na jazyk, po zhruba 15 minútach by sa mal dostaviť účinok v podobe erekcie.