Vyberajte prsteň podľa osobnosti

Vyberajte prsteň podľa osobnosti

- Kategória: Láska & vzťahy
1154
Komentáre vypnuté na Vyberajte prsteň podľa osobnosti

Rozhodli ste sa obdarovať blízku osobu krásnym prsteňom no neviete, ako si správne vybrať? Veľa vám napovie aj samotná osobnosť. Na základe tej viete vybrať všetky aspekty šperku. Pozrime sa, aké máte možnosti.

Diamantové prstene

Diamantový prsteň je klasika, tým nič nepokazíte. Ide o najkrajší, najelegantnejší a najtvrdší prírodný kameň an svete. Už odpradávna sa z neho robia tie najluxusnejšie šperky. Tie sú určené naozaj pre každého a vyjadríte nimi náklonnosť, rešpekt, lásku aj priateľstvo.

Drevené prstene

Naozaj sa robia aj drevené prstene. Samozrejme, nájdete aj rôzne lacné napodobeniny, no niektorí výrobcovia robia prstene zo super vzácnych druhov driev a osádzajú do nich aj drahé kamene. Takýto zaujímavý prsteň sa hodí každému, kto má rád prírodné materiály.

Prstene s drahými kameňmi

Prstene s farebnými drahými kameňmi sú skutočným orieškom. Tu môžete vyberať prsteň podľa rôznych metód. Podľa mesačného kameňa, podľa obľúbenej farby, ale aj podľa vlastností, ktoré daný kameň reprezentuje. Nezabudnite do obdarovanému aj vysvetliť, určite ho tým zaujmete.

Ručne robené prstene

Do tejto kategórie môžeme zaradiť prstene z akéhokoľvek materiálu alebo kovu, na aký si spomeniete. Čaro je práve v tom, že je prsteň robený ručne. Najviac si danú osobu získate, ak prsteň vyrobíte sami. Takýto dar má stokrát väćšiu hodnotu, ako nejaký kameň.

Perlové prstene

Perlové prstene sú naozaj výnimočné, rovnako ako osoba, ktorej ho darujete. Sú tajomné, pochádzajú z hlbín mora a nosí ich naozaj málo ľudí. Vďaka perlovému šperku každému zdôrazníte, že je originálny a jedinečný, minimálne pre vás a vo vašom živote.