Vyberte si vhodné svadobné obrúčky!

Vyberte si vhodné svadobné obrúčky!

- Kategória: Krása
1981
Komentáre vypnuté na Vyberte si vhodné svadobné obrúčky!

Svadobné obrúčky sú symbolom Vašej lásky a dávajú sa na znak večnej vernosti medzi partnermi. Obrúčky na svadbe nemôžu chýbať, veď čím by sa ženy pýšili pred svojimi kamarátkami a čo by muži ukazovali kolegom v práci. Aj keď niektoré páry obrúčky už prestanú tesne po svadbe nosiť, na samotnom obrade chýbať nemôžu.

Čím začať pri výbere obrúčok?

Určite začnite tým, čo máte radi. Prečo radi? Nuž hovorí sa, že čokoľvek si vyberieme, vyberáme si podľa nášho vkusu a preferencií, o ktorých často príliš nevieme. Treba sa ako keby „pridať“ do určitej skupiny. Začnite napríklad tým, akú hudbu radi počúvate, aký film si radi pozriete či aká ste osobnosť – pokojná alebo naopak miestami až divoká. Podľa týchto vlastností by mala vyzerať aj Vaša svadobná obrúčka. V súčasnosti sú obľúbené najmä svadobné obrúčky z bieleho zlata, ktoré sú tak trochu netypické oproti klasickým zlatým obrúčkam.

Vyberte si tie správne – aj s partnerkou/partnerom!

224111103Naozaj, nemal by ich vyberať len jeden z vás. Rozhodne sa pri výbere treba poradiť, veď v konečnom dôsledku ich budete nosiť obaja na prstenníku. Nie je to ako v prípade zásnubného prsteňa, ktorý by mal vyberať vždy muž sám. Zásnubné prstene a ich výber je preto oveľa náročnejší. Môžeme Vám však pomôcť, nakoľko aktuálne sú pomerne obľúbené zlaté zásnubné prstene s ručnou prácou, ktoré odzrkadľujú eleganciu a noblesu ženy – partnerky muža.

Obrúčky by mali byť po všetkých smeroch dokonalé, avšak jednoduché zároveň. Skutočne ak sa neviete rozhodnúť, vyberte si tie jednoduchšie. Cena svadobných obrúčok je v prípade ručnej práce vyššia, avšak „stojí to za to“.  Nenechajte sa odradiť a rozhodne do obrúčok zainvestujte, oplatí sa. Želáme Vám, aby ste si vybrali tie správne a aby obrúčky spečatili Vašu lásku. Iba vtedy budú mať obrúčky zmysel a svoj pôvodný význam.