Zariaďte si kuchyňu

Zariaďte si kuchyňu

- Kategória: Domácnosť a internet
1869
Komentáre vypnuté na Zariaďte si kuchyňu

Väčšina ľudí tvrdí, že kuchyňa je srdcom domova. Je tomu tak hneď z niekoľkých dôvodov. Varí sa tam, je sa tam, stretáva sa tam takmer celá rodina či vítajú sa hostia. Preto je dôležité, aby v kuchyni vládna príjemná atmosféra a aby sa tu ktokoľvek cítil dobre. A k tomu môže dopomôcť aj správny výber kuchynských doplnkov.

Jedálenský stôl je základ

Ak zariaďujete alebo rekonštruujete kuchyňu, prvá vec, ktorú si vyberáte, je pravdepodobne kuchynská linka. Ak ste už tak učinili, ďalší krok, ktorý podniknete je výber kuchynského, respektíve jedálenského stola. Moderným a trocha extravagantnejším kúskom je jedálenský stôl Otto v bielej farbe. Ak zháňate klasiku, tá sa naskytá v podobe výsuvného stola Fado vo farbe agátového dreva, ktorý je rozložiteľný až na 200 centimetrov. Pekným doplnkom ku klasickému jedálenskému stolu môže byť aj barový stôl, ktorý môže poslúžiť ako pomocníka na odloženie drobné veci, napríklad v podobe barového stola Durham.

Vyberte si stoličku

Po výbere jedálenského stola nasleduje výber stoličiek tak, aby ladili s interiérom kuchyne. Ponuka stoličiek je ozaj široká, máte si z čoho vyberať. Či už je to drevená stolička, ako napríklad Bc 3931 Wal, ktorá je vyrobená z masívneho buka a ponúka nadčasové riešenie s pohodlným čalúnením, alebo netradičná stolička Alex s pochromovanou konštrukciou a čierno-bielou textilnou kožou. Ak ste sa rozhodli zriadiť si v kuchyni barový pult, budete k nemu potrebovať aj barové stoličky. Do prírodných materiálov ladená a veľmi elegantná a nadčasová je barová stolička Ana v šedej farbe. Ak však chcete barovú stoličku, ktorá sa dá aj otáčať, môžete zvoliť barovú stoličku Scott s pochrómovaným podstavcom. Bar Stams ponúka riešenie, v prípade, že si nechcete robiť starosti samostatne s barom a samostatne so stoličkami, máte to všetko v jednom. Barový set pozostáva z jedného stola, štyroch kovových polí a dvoch stoličiek.

Nakupujte online z pohodlia domova

Všetky produkty, či už kuchynský nábytok v podobe stolov, stoličiek či barov, alebo kuchynské pomôcky a spotrebiče, to všetko ponúka eshop Möbelix.sk. Môžete tak nakupovať online z pohodlia domova. Doménou internetového obchodu je cenovo výhodný nábytok do obývacích izieb, spální, jedální, pracovní, kúpeľní či záhrad. Rovnako tiež v ňom nájdete množstvo doplnkov do domácnosti v podobe kobercov, záclon či závesov a iných interiér skrášľujúcich prvkov.