Žiadny stojan na oblečenie nie je obyčajný

Žiadny stojan na oblečenie nie je obyčajný

- Kategória: Domácnosť a internet
1068
Komentáre vypnuté na Žiadny stojan na oblečenie nie je obyčajný

Viete, ako to býva – keď nám v skrini chýba vešiak, a zrazu niekde nájdeme voľný, má pre nás nesmiernu cenu. Máme radi systém a poriadok, preto si všetko roztrieďujeme a nachádzame veciam to správne miesto, aby sa nezničili a boli dobre na očiach. Podobnú funkciu majú aj stojany na oblečenie, nielen v predajniach, ale aj v našich šatníkoch.

Bez stojanov na oblečenie sa nezaobídete

Každá predajňa, ale aj väčší domáci šatník, sa musí popasovať s úlohou, ako odevy uskladniť čo najprehľadnejšie, najefektnejšie, a zároveň tak, aby sa zbytočne nekrčili. Vyberte si na to vhodné vybavenie do predajne. Bonus je, ak sa navyše medzi oblečením vieme prejsť bez toho, žeby sme všetko naokolo pozhadzovali. Úlohou stojanov na oblečenie je teda hrdinsky ustáť nielen váhu oblečenia, ale aj naše drgnutia z nepozornosti.

Či sa zo stojanom často manipuluje, alebo ho presúvame z pozície na pozíciu, konštrukcia je stabilná a povrchová úprava na sebe nedá poznať drobné škrabance. Kov odolá všetkému, no napriek tomu sú stojany na oblečenie ľahko prenosné. V predajni to oceníte, veď vždy chcete upútať niečím iným a zákazníka chcete prekvapiť stále novým usporiadaním predajne, aby mal chuť ju zakaždým celú preskúmať.

Stojany lineárne, polkruhové, ale aj špeciálne

Aká je vaša predstava o skladovaní či vystavovaní oblečenia? Vo veľkom domácom šatníku sa zaiste uspokojíte s vhodným stojanom na blúzky, na nohavice i na kravaty, no v predajniach ide aj o to, ako zákazníka zaujať, ako ušetriť čo najviac miesta a stojanmi s oblečením doplniť ponuku tovaru na regáloch. Preto sú možnosti naozaj široké.

Lineárne stojany na oblečenie majú jednu i viac závesných tyčí, no potom sú tu ešte stojany polkruhové či kruhové, prípadne s ramenami na rôzne druhy produktov. Sú tvarované tak, aby ste nemali problém zavesiť na ne špeciálne druhy tovaru.

Niektoré stojany na oblečenie stoja pevne na svojom mieste, iné sú na kolieskach, vďaka čomu sú dobre prenosné, a ďalšie sa môžu napríklad aj upevniť na stenu. V prípade menších druhov tovaru alebo špeciálnych akcií môžete siahnuť aj po takých stojanoch na oblečenie, ktoré pripomínajú koše. Pokiaľ stojany na oblečenie doplníte o efektné a trvácne kovové ramienka, výsledkom bude jedna moderná a do bodky premyslená predajňa, ktorá vonkoncom nepôsobí lacno.

 

Zdroj obrázka: pixabay.com