3 tipy na perfektné športové kočiare

3 tipy na perfektné športové kočiare

- Kategória: Rodina a deti
237
Komentáre vypnuté na 3 tipy na perfektné športové kočiare
3 tipy na perfektné športové kočiare

Športové kočiare nahrádzajú klasické, hlboké kočiare po zime alebo ich využívajú rodičia počas športových aktivít. Sú tiež lepším variantom na cestovanie, pretože sú skladné a rýchlo sa skladajú i rozkladajú. Ak práve zháňate perfektný športový kočiar, predstavíme vám tri modely obľúbenej značky Thule.

1. Thule Urban Glide 2

Medzi najobľúbenejšie športové kočiare značky Thule patria tie, ktoré sa zaraďujú do modelovej rady Glide 2. V súčasnosti sú na trhu vylepšené modely. Tie sa vyznačujú ľahšou konštrukciou a veľmi rýchlym systémom skladania. Thule Urban Glide 2 je ideálny na športové aktivity ako turistika alebo beh. Keď si chcete dopriať s dieťaťom cyklistiku, musíte si zaobstarať inú pomôcku, a to cyklovozíky. Ide o prídavné zariadenia za bicykel, s ktorými je možné sa bicyklovať dokonca v lese. Detské cyklovozíky sú totiž dokonale odpružené. Športový kočiar Thule Urban Glide 2 síce nie je určený na cyklistiku, ale má veľa skvelých vlastností. Ide o predné koliesko, ktoré je možné aretovať, takže si plne užijete beh i korčuľovanie. Pokojne si doprajte vyššiu rýchlosť. Brzda v prednej rukoväti zvládne i zjazd z kopca. Po zložení je kočiar v kompaktnej forme.

2. Thule Spring Silver 2022

Športové kočiare nie sú určené len na dynamické športové aktivity. Slúžia tiež na prechádzky po meste alebo ako pomôcka, ktorú využijete počas cestovania. Medzi kočiare s prívlastkom mestské sa zaraďuje športový kočiar Thule Spring Silver 2022. Ide o kočiar s tromi kolieskami, čo ho predurčuje na výborné ovládanie pri prechádzaní cez obrubníky a výmole na chodníkoch. Kočiar má veľmi ľahkú konštrukciu. Jednoducho sa s ním manipuluje v mestskej doprave. Niekto prirovnáva Thule Spring Silve 2022 ku golfovým kočiarom, ale oproti klasickému golfáču je neporovnateľne priestranný a pohodlný aj na celodenné vozenie. Kočiar sa skladá jediným pohybom a po zložení je veľmi skladný.

3. Thule Sleek Energy Red

Pre rodičov klasikov, ktorí uprednostňujú štvorkolesové kočiare, je určený športový kočiar Thule Sleek Energy Red. Kočiar je výborne odpružený na všetkých kolesách. Je ho možné použiť počas turistiky i behu. Thule Sleek Energy Red sa dobre ovláda aj vyšším rodičom vďaka nastaviteľným rukovätiam. Pre dokonalé zloženie je možné všetky kolieska demontovať. Dieťatko má v kočiari dostatok priestoru a pohodlie, ktoré mu zabezpečuje sedadlo polohovateľné do 3 polôh. Na prechádzky si môžete zobrať rôzne drobnosti. Kočík disponuje košíkom na zapínanie.