Ako vylepšit svoj imidž? SEO optimalizáciou v internetových vyhľadávačoch

Ako vylepšit svoj imidž? SEO optimalizáciou v internetových vyhľadávačoch

- Kategória: Domácnosť a internet
3127
Komentáre vypnuté na Ako vylepšit svoj imidž? SEO optimalizáciou v internetových vyhľadávačoch
SEO - search engine optimization mindmap on napkin with cup of coffee

Dobré meno medzi spolupracovníkmi a susednými firmami nemusí stačiť. Zatiaľ čo je konkurencia v biznise deň čo deň tvrdšia, zákazník je vo výbere služby, či tovaru lenivejší a lenivejší. Slovné  referencie dnes nestačia. Nutnosťou je dobrá propagácia v internetových magazínoch.

Kvalitné PR správy s použitím SEO princípov, ktoré sú umiestnené v kvalitných internetových magazínoch a informačných stránkach dokážu zmienku o vašej spoločnosti posunúť na omnoho výraznejšie pozície internetových vyhľadávačov, než ich dosiahnete platenou reklamou.

Výhodou umiestnenia v internetových magazínoch ako ponúka napríklad internetová stránka blueinfo.sk, je hlavne cenovo dostupné riešenie vášho SEO umiestnenia.

Čím viac spätných odkazov na PR článok o vašej spoločnosti existuje, tým vyššie sa naň aj na vašu stránku zobrazuje odkaz v internetových vyhľadávačoch.

Blueinfo.sk poskytuje možnosť uverejniť vaše PR články s kvalitnou SEO úpravou na desiatkach webov. Nejde len o bežné internetové magazíny, ale aj stránky, ktoré majú svoju históriu, už vybudovanú prestíž, a preto aj vysoký google, či seznam rate.

Rate-y predstavujú hodnotenie sily internetovej stránky, teda to, ako vysoko sa v internetovom vyhľadávači zobrazujú linky na PR články daných magazínov.

Takáto jednoduchá SEO optimalizácia automaticky ovplyvní aj pagerank Vašej stránky – silu vašich internetových stránok vo vyhľadávačoch. A to bez toho, aby ste museli Googlu, či inému vyhľadávaču platiť za drahé kampane.

SEO optimalizácia a zlepšovanie pozície vašich PR článkov v internetových magazínoch je v súčasnosti nevyhnutnosťou. Netreba sa na to pozerať ako na povinnosť, ale naopak, ako na príležitosť posilniť značku vašej spoločnosti.

 

Marek /  Dollar Photo Club