Dajú sa sladkosti využiť ako reklamné predmety?

Dajú sa sladkosti využiť ako reklamné predmety?

- Kategória: Zdravie & životný štýl
1659
Komentáre vypnuté na Dajú sa sladkosti využiť ako reklamné predmety?

Iba veľmi málo ľudí nemiluje sladké. Niekto si stráži zdravie, líniu, inému to vyslovene nechutí. No stále je tu väčšina, čo si dopraje sladkosť aj každý deň. Potešte svojich klientov sladkou reklamou. Je to milé a veľmi účinné.

Sladké reklamné predmety

Tašky, perá, odznaky, tieto reklamné predmety jednoducho nikdy nevyjdú z módy, avšak ak chcete byť skutočne originálni, nie je na škodu zmeniť pred vašimi klientmi štýl, akým s nimi komunikujete. Čo tak prejsť od klasických reklamných predmetov k niečomu, čo síce nie je ani zďaleka také trvácne, no zato to poteší maškrtné jazýčky a na chvíľu zahreje pri srdci?

Áno, i sladkosti viete v dnešnej dobe využiť ako účinný reklamný prostriedok. Vyberte si takú reklamnú sladkosť, ktorá je najbližšie k vášmu zameraniu (žuvačka – zubár, fitnes sušienka – solárium, posilňovňa a pod.). Na každej maškrtke môže svietiť logo vašej firmy. Čím kvalitnejšia sladkosť, tým lepší obraz si pred klientmi vytvoríte.

Ako využiť reklamné sladkosti

Robíte veľké promo svojej firme? Nemusíte stáť na námestiach a rozdávať letáky, ktoré tak či tak skončia v smetnom koši. Verte nám, že lahodnú čokoládu alebo dobre vyzerajúcu sušienku si potenciálni klienti najskôr prezrú, zamyslia sa nad tým, či vašu značku poznajú, a keď nie, možno si o vás čosi vyhľadajú na internete. Sladké reklamné predmety nikdy neskončia v odpadkoch, ich údel je vždy jasný.

Zídu sa vám však aj inokedy. Majte ich vo firme položené na okienku pri Informáciách, vo vašej čakárni či priamo na stole, kde diskutujete s klientmi, a srdečne ich sladkým núkajte. I malý papierik od reklamnej sladkosti dokáže veľké divy. Sladké balíčky s vašou reklamou sa môžu stať aj súčasťou výhier alebo ich môžete venovať ako dar významným spolupracovníkom.

Ak sa chcete zaskvieť pred svojimi zamestnancami, sladké reklamné predmety im môžete dopriať i v čase sviatkov či pred odchodom na dovolenku.

Potlač na sladkej reklame

Kvalitná potlač na reklamných predmetoch čo-to naznačí o vašej firme, a takisto aj charakter reklamných sladkostí. Obľúbená belgická čokoláda, pralinky, fitnes sušienky, koláče či perníky sú rovnako chutné, ako je prepracované aj ich balenie.

Navrhnite si potlač, ktorá bude vašu firmu čo najlepšie reprezentovať, a pokojne si nechajte pripraviť aj viacero druhov reklamných sladkostí. Jedny na bežné rozdávanie, iné ako dôkaz vašej úcty najvýznamnejším klientom. Zaútočte na chuťové poháriky potenciálnych zákazníkov alebo si ešte lepšie pritiahnite tých stálych. Sladká reklama ako poďakovanie za objednávku vždy poteší a je tiež dobrou motiváciou k ďalšiemu nákupu.

Zdroj obrázka: pixabay.com