Dostupný luxus pre všetkých

Dostupný luxus pre všetkých

- Kategória: Krása
1679
Komentáre vypnuté na Dostupný luxus pre všetkých

Šperky boli odjakživa symbolom luxusu, prepychu a bohatstva. Z tohto titulu si ich, prirodzene, nemohol dovoliť každý. Doba však pokročila a dnes už sú nádherou kvitnúce klenoty dostupné širšej vrstve obyvateľstva. Vyberiete si medzi nimi aj vy?

 

Náušnice

naušniceKlasickým momentom v šperkovniciach dám sú nepochybne honosné strieborné náušnice. Či už vaša voľba padne na osvedčené kruhové prevedenie bez ozdôb a okrás, alebo na náušnice zdobené drahokamom prípadne polodrahokamom, chybu pri tomto výbere určite nespravíte. Striebro sa z pozornosti len tak rýchlo nevytratí a možno práve v kombinácii s dokonale vybrúsenými kryštálmi Swarovski získa ten správny šmrnc.

 

Prívesky

Hoc je mnohokrát nenápadný, pasuje prívesok k retiazke podobne, ako Rómeo k Júlii alebo Tristan k Izolde. Naozajstné šťastie nestojí mnoho, darujte  ho v podobe strieborného prívesku v tvare podkovičky svojmu blízkemu aj vy. Ak má pre vás symbolika veľký význam, neopomeniete ani prívesky v tvare kríža alebo srdca. Darujte či prijmite prívesok ako estetický prvok vášho outfitu a spoznajte jeho magickú silu. Úspech či šťastie možno prinesie aj vám.

 

Polodrahokamy

Rôzne nevšedné nerasty, minerály a polodrahokamy postupom vekov opriadol závoj tajomna a mystiky. Rôzne kultúry po celom svete im pripisovali magické, niekedy dokonca liečivé schopnosti, preto boli veľmi vyhľadávaným tovarom. Hovorí sa, že kto nosí kameň tyrkysu, ten si k sebe nakloní liečivé sily vesmíru. Komu chýba oddanosť a pokora, ten by mal preferovať ametyst. Vytipujte si polodrahokam, ktorý presne vystihne vašu podstatu. V overenom eshope Klenotyhematit.sk nájdete elegantné šperky z polodrahokamov, ktoré si zamilujete. Znásobte svoju eleganciu silou prírody.

 

Prstene

Nenápadným doplnkom s veľkou energiou sú prstene. Dostať či darovať prstienok nie je obyčajnou záležitosťou, tento akt v sebe skrýva oveľa viac. Je to prejav citov najšľachetnejších a hlbokých ako dno Mariánskej priekopy. Pamätajte, že na veľkých veciach sa nešetrí.