Nie je kondóm ako kondóm – 3 typy prezervatívov, ktoré oceníte vy aj vaša partnerka

Nie je kondóm ako kondóm – 3 typy prezervatívov, ktoré oceníte vy aj vaša partnerka

- Kategória: Láska & vzťahy, Zaujímavosti
1969
Komentáre vypnuté na Nie je kondóm ako kondóm – 3 typy prezervatívov, ktoré oceníte vy aj vaša partnerka

Páni pravdepodobne dajú za pravdu tvrdeniu, že pri intímnych chvíľach s partnerkou nie je potrebná žiadna asistencia. Snáď len v podobe nenápadných, takmer priesvitných pomocníkov, ktorí bdejú nad bezpečným stretnutím oboch partnerov.

 

Reč je samozrejme o osvedčených kondómoch svetových značiek, ktoré sú vo svete kondómov jednotkami. Nazrite do trinástej komnaty eshopu svetkondomov.sk a nakupujte výhodnejšie ako v bežných obchodoch! Prezervatívy tu dostanete v balíčkoch ale aj po kusoch, teda presne podľa vašich požiadaviek a potrieb. Navyše za super ceny. Byť v bezpečí sa oplatí.

 

Bezlatexové kondómy

Latex bol dlho neodmysliteľnou súčasťou pri výrobe prezervatívov. Až do chvíle, než čas vedy a techniky opäť pokročil o kúsok ďalej a stvoril polyizoprén. Ide o materiál neobsahujúci látky, potenciálne náchylné spôsobovať alergickú reakciu u ľudí citlivých na latex. Je z neho vyrobený aj inovatívny Durex Real feel, prvý kondóm s použitím tohto materiálu na svete. Vyskúšajte ho aj vy a  presvedčte sa o jeho účinkoch na vlastnej koži.

 

Extra tenké kondómy

Ak hľadáte kondómy, ktoré v tej pravej intímnej chvíli takmer necítite, siahnite po extra tenkých kondómoch. Niekedy o úspechu či neúspechu, dobrom pocite a negatívnych myšlienkach rozhodujú až neuveriteľné detaily. Extra tenké kondómy sú len o 0,02 milimetra tenšie ako klasické, no aj tento minimálny rozdiel budete cítiť. Opäť doporučujeme svetoznámeho výrobcu Durex a jeho produkty z radu Durex Feel Thin. Pri hrúbke len 0,055 milimetrov si kondómy zachovali rovnakú mieru ochrany, ako v prípade klasických pretervatívov. Ich výhodou navyše je špeciálny tvar, ktorý zabezpečuje ich jednoduchšie navliekanie.

 

Kondómy predlžujúce styk

Kto z nás by si nechcel predĺžiť príjemné chvíle? Ak ste hotoví rýchlejšie, ako by ste si vy a vaša partnerka priali, vyskúšajte kondómy predlžujúce styk. Na ich vnútornej strane je nanesená špeciálna znecitlivujúca látka benzokaín, vďaka ktorej si príjemné chvíle v posteli obaja užijete dlhšie.