Investícia do kvalitnej obuvi sa vám vráti

Investícia do kvalitnej obuvi sa vám vráti

- Kategória: Zdravie & životný štýl
1943
Komentáre vypnuté na Investícia do kvalitnej obuvi sa vám vráti

Šaty robia človeka a dobrá obuv zase dobrý deň. No platí to aj naopak. Topánky ktoré tlačia a robia na nohách nepríjemné otlaky dokážu spoľahlivo pokaziť dobrú náladu.

 

Viete ako inak sa povie obchod s obuvou? No predsa Topánkáreň! Navštívte web Topankaren.sk a vyberte si zo širokej ponuky dámskych topánok. Vaše nohy už nebudú chcieť obuv od iného predajcu.

 

Tenisky

Bežné nosenie a športová elegancia – takýmito prívlastkami by sa dali charakterizovať vybrané dámske tenisky z ponuky webu Topankaren.sk. Medzi teniskami slip on nájdete jednoduchú, no vzhľadovo príťažlivú obuv, ktorej nazúvanie je tak pohodlné, ako ich nosenie. Hodia sa napríklad k úzkym rifliam. Platformové tenisky zase predstavujú trendovú streetovú módu. V snehobielom prevedení alebo s výrazným metalickým odleskom a zlatými ozdobami vzbudia určite pozornosť. V kategórii plátené tenisky natrafíte napríklad na ľahké fitness tenisky, vzdušné a maximálne ústretové k vašim potrebám pri cvičení aj bežnom nosení. Luxusné tenisky zase sľubujú zážitok iného rázu. Sú medzi nimi tie najlepšie kúsky, ktoré na Topánkárni nájdete. Dominantným prvkom je materiál ekokoža, svietivý vzhľad a výrazné doplnky.

 

Lodičky

Dámske lodičky by sa pokojne dali považovať za vlajkovú loď dámskej obuvi. Alebo vlajkovú lodičku? Tak či onak, ide o výrazne dámsku obuv, ktorá sa stále teší veľkej obľube, preto nemôžu elegantné lodičky chýbať ani v tomto výbere. Na tomto druhu obuvi snáď ani nie je moc čo zlepšovať, prím hrajú lodičky na ihličkovom opätku v matných, tmavých či pastelových farbách, no nájdeme aj lakované modely v kontrastnej červenej alebo neónovo ružovej. Za výbornú cenu dostanete ale napríklad aj zaujímavé platformové lodičky s plným opätkom z ekosemišu.

 

Čižmy

V zhoršených poveternostných podmienkach určite oceníte kvalitné čižmy. Vysoké čižmy len tak z módy nevyjdú, otestujte ich aj vy. Sú vyrobené prevažne z kože alebo semišu a nohám dodávajú na zaujímavom výraze. Doplnky ako pracky, zipsy a šnurovanie sú tiež nápomocné. Obľube sa ale stále tešia aj ich menšie príbuzné, členkové čižmičky a snehule. So zateplenou úpravou vám v nich nebude zima ani pri tých najvyšších mrazoch vo vašom meste.