Kvalita má pečať Mutsy

Kvalita má pečať Mutsy

- Kategória: Rodina a deti
929
Komentáre vypnuté na Kvalita má pečať Mutsy

Viacerí rodičia sa nevedia zmieriť s priemernosťou a už od prvých okamihov od narodenia dieťatka sa spoliehajú na overené značky. Dobrým príkladom je napríklad značka Mutsy, ktorá spája inovácie a dizajn do jedného harmonického celku. Výsledok? Spokojný rodič, spokojné dieťa.

Mutsy prináša ešte viac priestoru

Hľadáme si veľké byty, na priestor štedré autá, ale aj kočíky, ktoré sa všade zmestia a zároveň sú pohodlné pre naše bábätká. Túžba po priestore navyše je nám vlastná, preto nie je nič výnimočné, ak od kočíka očakávame priestranné sedadlo či vaničku, dostatočne veľký nákupný košík, ale i rozmery, vďaka ktorým sa vojde i do úzkych panelákových dverí, do výťahu, na úzky mestský chodník či do autobusu alebo kufra auta. Vôbec nie je pravda, že sme extra nároční, len sa chceme prispôsobiť modernému životnému štýlu. Matky sú s deťmi často celé dni samy, potrebujú flexibilný kočík s ľahkou konštrukciou, dobre skladný a ľahko ovládateľný, s ktorým si užijú prechádzku, cestu do obchodu a zvládnu i každý výlet. Značka Mutsy je stávka na istotu. Očarí jednoduchými líniami, minimalizmom a nadčasovými farebnými kombináciami.

Elegantné riešenia od Mutsy

Je úplne jedno, či sa zaraďujete do kategórie moderných alebo tradičných rodičov, vlastnosti výrobkov Mutsy zaujmú každého bez rozdielu, pretože všetci rodičia požadujú od produktov pre deti kvalitu, funkčnosť a krásny vzhľad. Kočíky, autosedačky, prebaľovacie tašky, fusaky, toto všetko dáva druhým najavo, že máme štýl a chceme pre dieťatko to najlepšie. Množstvo našej lásky a starostlivosti a k tomu pár výrobkov značky Mutsy, a o šťastné detstvo sa tým maličkým pričiníme aj my sami. Bez obmedzení sa každý jeden deň stane pre dieťatko dobrodružstvom. Doplnkami ku kočíkom sa len zvyšuje komfort vašich výletov, či ide o pršiplášte, sieťky proti hmyzu, držiaky nápojov, nánožníky, alebo slnečníky.

 

Mutsy číta vaše myšlienky

Páčilo by sa vám mať jeden kočík od narodenia dieťatka až po jeho nástup do jasličiek? Značka Mutsy pre vás takúto lahôdku má. Kočík dokáže dieťatku poskytnúť pohodlné hniezdočko na spanie, no po jeho sklopení sa z neho stáva moderná športová sedačka. Nastavujete si ju tak, aby sa dieťatku v každom veku sedelo čo najpohodlnejšie. Táto vychytávka zaujme zvlášť tých rodičov, ktorí sústavne zápasia proti nedostatku priestoru v domácnosti. Lepšie skladovať jeden kočík ako dva. Mutsy jednoducho vie, čo chcete, a preto má na trhu štýlové univerzálne kočíky. Jeden z nich čaká práve na vás.