Manželské postele z masívu do spálne

Manželské postele z masívu do spálne

- Kategória: Domácnosť a internet
863
Komentáre vypnuté na Manželské postele z masívu do spálne
Manželské postele z masívu do spálneManželské postele z masívu do spálne

Výber manželskej postele nie je ľahký hlavne vtedy, keď sa partneri nevedia zhodnúť. Posteľ je najdôležitejším kusom nábytku, pretože práve na nej trávime najviac času. Preto si ju treba vybrať zodpovedne.

Obľúbenými sú masívne manželské postele z buka a borovice, ktoré vydržia roky preto sa do nich oplatí investovať. Borovicové drevo je významné pre svoje antistatické účinky, preto je vhodné pre alergikov. Ak máte radi tvrdé drevo, siahnite po bukových posteliach do spálne.

Manželské postele sú známe pre svoj široký výber. Obľúbené sú manželské postele s úložným priestorom, do ktorého vložíte posteľnú bielizeň a ďalšie veci. Pre tých, ktorým sa ťažšie schádza z postele, sú výhodné vysoké masívne postele na nožičkách a v klasickom dizajne. Manželské masívne postele s čalúneným čelom dodajú spálni eleganciu a nadčasový dizajn. V prípade čalúnenia si môžete vybrať až z 24 farieb.

Manželské postele 200×200 cm

Drevenej manželskej posteli s vysokým čelom neodolá ani jedna polovička. Čelo poslúži ako perfektná opierka pri čítaní knihy a sledovaní televízie. Postele z masívu sú neodolateľnou súčasťou modernej i klasickej spálne. Sú ľahko kombinovateľné s ďalším dreveným nábytkom. Na drevko nájdete aj manželské postele s baldachýnom (prečítajte si o jeho výhodách), ktoré dostanú každého. Ľahko na ne zavesíte akýkoľvek záves, ktorý prinesie pocit bezpečia a ochráni pred nepríjemným hmyzom.

Do postele z masívu sa oplatí investovať. Masívne drevo okrem stability a pevnosti so sebou prináša kus naozajstnej prírody. Každý kus manželskej postele je originálny s viditeľnou prirodzenou kresbou voňavého dreva.