Nakupujte na Cellbes.sk ešte výhodnejšie

Nakupujte na Cellbes.sk ešte výhodnejšie

- Kategória: Domácnosť a internet
2011
Komentáre vypnuté na Nakupujte na Cellbes.sk ešte výhodnejšie

Hľadáte obchod, kde môžete nakúpiť trendové pánske aj dámske oblečenie, topánky a mnoho ďalšieho výhodne a jednoducho? Navštívte Cellbes.sk a objednávajte v e-shope alebo prostredníctvom Cellbes katalógu.

Niečo málo o značke

Internetový obchod Cellbes predstavuje trendové kolekcie aj nadčasovú klasiku v širokej palete veľkostí od 36 až do 64. Dámske a pánske oblečenie, obuv, módne doplnky a tiež nádherné bytové dekorácie. Dobre sadnúce strihy a príjemné materiály sú zárukou, že sa v nich budete cítiť vždy štýlovo a pohodlne. A to všetko vo švédskej kvalite.

Táto značka je v módnom svete známa už viac ako 60 rokov. Vznikla ešte v roku 1949 v malom meste Boras na juhu Švédska ako malá firma mladých novomanželov, ktorí sa vo voľnom čase venovali zásielkovému predaju japonského posteľného textilu. Dnes patrí do obchodnej skupiny Consortio Fashion Group AB a po úspešnej akvizícii niekoľkých európskych spoločností z nemeckého koncernu Quelle v januári 2010 má zastúpenie už v 12 krajinách vrátane Slovenska.

Prečo nakupovať práve tu?

  • Široký sortiment tovaru. Pánska a dámska móda, ale aj sortiment z oblasti bývania, to všetko vás čaká nielen na stránke www.cellbes.sk, ale aj v tlačenom katalógu.
  • Módne inšpirácie. Každú milovníčku módy určite potešia inšpirácie kreatívnych módnych blogeriek priamo na stránke e-shopu, ale aj na Facebooku a Instagrame.
  • Kvalitný zákaznícky servis. S objednávkami vám radi pomôžu zamestnanci zákazníckeho servisu od pondelka do piatka medzi 7:00 a 20:00 h. Samozrejmosťou je tiež možnosť kontaktovania e-mailom.
  • Rôzne možnosti platby. V e-shope môžete platiť na dobierku alebo platobnou kartou. Okrem toho môžete využiť aj špeciálnu nákupnú kartu, ktorá vám prinesie aj ďalšie výhody.
  • Bezpečnosť nákupu. Samozrejmosťou nakupovania je nielen bezpečná platba, ale aj bezpečné doručenie tovaru. Na vrátenie tovaru máte 30 dní.


Ako nakupovať lacnejšie?

Internetový obchod Cellbes.sk ponúka hneď niekoľko možností, ako môžete na vašich nákupoch ušetriť.

#1 Výpredajové kúsky. Vašej pozornosti určite neujde časť Cellbes výpredaj, vďaka ktorému si môžete zakúpiť krásne módne kúsky z dámskej a pánskej módy, ale aj sekcie bývania za akciové ceny.

#2 Nákupná karta. Ak vlastníte nákupnú kartu Cellbes, vďaka špeciálnym bonusom nakupujete ešte výhodnejšie. Za platby kartou získavate nákupné poukážky a môžete ňou platiť vo všetkých obchodoch označených logom MasterCard.

#3 Vernostný program. Pre svojich najvernejších zákazníkov má obchod špeciálne odmeny. Čím viac si objednáte, tým viac bonusov získate. Môžete sa stať VIP, či dokonca zlatým zákazníkom, ktorí majú nárok na mimoriadne zľavy, nákupné poukážky a tiež dopravu zdarma.

#4 Pravidelné akcie. Hneď na úvodnej stránke nájdete ponuku vybraných produktov v zľave. Patrí k nim aj Akcia týždňa, kde nájdete Cellbes zľavy až do – 50%.

#5 Špeciálne ponuky. Výnimkou nie sú ani špeciálne ponuky pri nákupe viacerých produktov. Aktuálne je to napríklad 25 % na najdrahší zakúpený tovar.

#6 Zľavové kupóny. Pri nákupe môžete využívať aj aktuálne zľavové kupóny a zľavové kódy.

#7 Doprava zdarma. Ak vychytáte správny čas, na Cellbes.sk môžete tiež získať bezplatné doručenie objednaného tovaru.

Stačí len vedieť, ako takéto výhodné ponuky nezmeškať. Pri tejto príležitosti dávame do pozornosti kupónový web Vasekupony.sk, kde nájdete všetky aktuálne zľavy, zľavové kupóny, kódy, výpredaje či iné akcie na jednom mieste.