Naozaj prispieva marihuana k lepšiemu sexu?

Naozaj prispieva marihuana k lepšiemu sexu?

- Kategória: Láska & vzťahy
1411
Komentáre vypnuté na Naozaj prispieva marihuana k lepšiemu sexu?

Sex, či už za triezva alebo pod vplyvom alkoholu, vyskúšal asi každý. Z pohľadu uvoľnenia a prežívania pôžitkov alkohol niekomu pomáha, inému nie. Čo však marihuana a sex? Hoci je na Slovensku marihuana stále nelegálna, hlavne medzi mladšími sa teší obľube. Dokáže jej užívanie zvýšiť kvalitu sexuálnych požitkov?

Marihuana a pocity šťastia

Marihuana vďaka látke THC ovplyvňuje náš mozog a navodzuje v ňom pocit šťastia, ktorý môže miestami prerásť až do eufórie. Zvyšuje schopnosť koncentrácie a mení vnímanie sveta. Pozornosť sa sústreďuje na jeden objekt a dochádza k tzv. fenoménu pohltenia. Počas vášnivého milovania hlbšie prežívate pocity vzrušenia a slasti, keďže vaša myseľ je oveľa odolnejšia voči rušivým vonkajším vplyvom. Navyše, marihuanu nazývajú kráľovnou medzi afrodiziakami. Chuť na sex je teda po brčku oveľa intenzívnejšia.

Sex pod vplyvom marihuany

Všetky vaše pocity budú počas sexu pod vplyvom marihuany nezvyčajne intenzívne. Plné sústredenie na partnera a telo nezvyčajne citlivé na dotyk zabezpečia pomaly sa blížiaci slastný orgazmus. Svet okolo sa spomalí, orgazmus sa predĺži. Na rozdiel od alkoholu, ktorý väčšinou smeruje k vášnivému a dravému sexu, s marihuanou si užijete romantiku. Chcete bonus?  Ráno vás nebude čakať opica a neznesiteľná bolesť hlavy.

Aj marihuana má svoje negatíva

Sex pod vplyvom marihuany môže sprevádzať nielen slasť, ale i suchoty (nielen) v ústach. Nezabudnite si preto na nočný stolík nachystať pohár vody a lubrikačný gél. Pozor si dajte i na to, aby sa vám svet príliš nespomalil a nezaspali ste. To by  partnera dozaista nepotešilo. Navyše marihuana je na Slovensku stále nelegálna, čiže sa môžete dostať do problémov so zákonom.  Je preto vhodné hľadať rôzne alternatívy, ktoré vám prinesú pocity na rovnakej úrovni. Jednou z nich je napríklad senzuálna masáž, ktorá vás bez omamných látok naučí vnímať pocity a poznávať svoje telo.

Hoci marihuana dokáže pozitívne ovplyvňovať sexuálne zážitky, nemusí to platiť pre všetkých. Nezabúdajte, že na Slovensku je nelegálna a treba byť s jej užívaním opatrný. Ako sme už spomínali, k slasti sa dokážete dopracovať aj inými cestami, napríklad pomocou tantrickej či senzuálnej masáže.