Poistenie nehnuteľnosti – v dnešnej dobe nevyhnutnosť!

Poistenie nehnuteľnosti – v dnešnej dobe nevyhnutnosť!

- Kategória: Domácnosť a internet
1459
Komentáre vypnuté na Poistenie nehnuteľnosti – v dnešnej dobe nevyhnutnosť!

Domácnosť alebo chalupu by mal mať v dnešnej dobe poistenú naozaj každý! Viete si vôbec predstaviť, ako by vám vytopený byt alebo zhorená chata zruinovala rodinný rozpočet? Poistenie chalupy či akejkoľvek inej nehnuteľnosti vás chráni presne pred týmito, ale i inými škodovými udalosťami.

Prečo je dobré poistiť si domácnosť?

Veľkou výhodou, ktorú poskytuje poistenie domácnosti od poisťovne Ergo je to, že predstavuje kombináciu jedinečného konceptu poistenia so širokým poistným krytým a zároveň prináša akúsi istotu, ktorá vám umožní venovať sa svojim blízkym plnými dúškami! Vzťahuje sa na škody spôsobené živelnými pohromami, no taktiež pred vandalmi či technickými výpadkami spôsobujúce škody na nehnuteľnosti. Cena poistného záleží predovšetkým na rozsahu krytia a poistnej čiastke, no máte možnosť vybrať si z rôznych balíkov rizík, ktoré budú vyhovovať aj tým najnáročnejším klientom!

Chráňte sa pred nepríjemnosťami, ktoré na vás „číhajú“ každý deň!

Poistenie majetku online pokrýva hnuteľné i nehnuteľné veci. Bežne sa vzťahuje na budovu (rodinný dom, byt, chatu) či vedľajšie stavby, stavebný materiál ba dokonca súčasti budovy. Taktiež sem patrí nábytok, spotrebiče či ďalšie vybavenie domácnosti. Možno sa pýtate, prečo je vhodné siahnuť práve po takomto poistení, no treba si uvedomiť, že aj počas niekoľkých sekúnd môžete prísť o všetok majetok! Skúste sa zamyslieť nad tým, ako často sú na Slovensku povodne. Minimálne dva krát za rok bojujeme so silnými povodňami a záplavami, ktoré na mnohých domoch zanechávajú trvalé následky. Ľudia, ktorí nemajú uzatvorenú poistku sú v takýchto situáciách skutočne zúfalí, no bohužiaľ, vtedy je už neskoro začať niečo takéto riešiť. Alebo si predstavte, koľko zlodejov sa pohybuje po svete. Prečo si myslíte, že práve vás obídu a nebudú vám chcieť ukradnúť cennosti či poškodiť fasádu? Chráňte sa aj vy pred týmito, ale i mnohými inými nepríjemnosťami či nástrahami, ktoré na nás „číhajú“ denno-denne a dajte prednosť spoľahlivej poisťovni, ktorá bude pri vás stáť aj v tých najťažších chvíľach!